captcha

Jūsų klausimas priimtas

San Sebastiano festivalio studentų programoje varžysis lietuvių filmas

Marija Kavtaradzė, 2011 metais kartu su Marija Stonyte laimėjusi „Sidabrinės gervės kiaušinį“ už filmą „Paskutinis žmogus, su kuriuo aš kalbėjau“, naują savo darbą – „Pasakyk, kad neskaudės“ – pristatys prestižinio Tarptautinio San Sebastiano kino festivalio studentų programoje.
Filmo kūrėjų nuotr.
Filmo kūrėjų nuotr.

Marija Kavtaradzė, 2011 metais kartu su Marija Stonyte laimėjusi „Sidabrinės gervės kiaušinį“ už filmą „Paskutinis žmogus, su kuriuo aš kalbėjau“, naują savo darbą – „Pasakyk, kad neskaudės“ – pristatys prestižinio Tarptautinio San Sebastiano kino festivalio studentų programoje, teigiama pranešime.

„International Film Student`s Meeting Point“ yra jau dvyliktą kartą rengiama filmų programa, skirta atkreipti dėmesį į jaunų kino kūrėjų darbus iš viso pasaulio. Šiais metais atrankoje dalyvavo 138 filmai, atstovaujantys 63 kino mokykloms iš 26 šalių, iš kurių į konkursinę programą buvo atrinkta 13 darbų.

Dėl festivalio apdovanojimų su lietuviais varžysis filmai iš Argentinos, Irano, Ispanijos, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kubos, Prancūzijos, Serbijos, Šveicarijos, Vengrijos ir Vokietijos.

Lietuvai šioje programoje bus atstovaujama pirmą kartą.

Trumpametražis filmas „Pasakyk, kad neskaudės“ buvo sukurtas Lauros Sintijos Černiauskaitės romano „Benedikto slenksčiai“ motyvais. Tai – trečio kurso vaizdo režisūros darbas, sukurtas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jame pasakojama Beno ir Vegos, dviejų meno mokyklos auklėtinių, istorija apie pirmus kartus ir nesusipratimus, kylančius po jų. Filme pagrindinius vaidmenis sukūrė LMTA antro kurso aktorinio meistriškumo studentė Severija Bielskytė ir moksleivis Mantvydas Leonas Pranulis.

M. Kavtaradzė studijuoja vaizdo režisūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Sidabrinės gervės 2013“ apdovanojimuose trumpametražis Marijos Kavtaradzės  filmas „Normalūs žmonės nesisprogdina“ buvo nominuotas kaip geriausias studentiškas darbas.

San Sebastiano kino festivalis vyks rugsėjo 20–28 dienomis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...