captcha

Jūsų klausimas priimtas

Akvarelės simpoziume „Kuriant Baltijos tiltus“ – dailininkai iš aštuonių šalių

2013 m. rugpjūčio 24–rugsėjo 1 d. Druskininkuose vyksta tarptautinis akvarelės simpoziumas „Kuriant Baltijos tiltus“.
Elmars Rudzītis (BFL/F64) nuotr.
Elmars Rudzītis (BFL/F64) nuotr.

2013 m. rugpjūčio 24–rugsėjo 1 d. Druskininkuose vyksta tarptautinis akvarelės simpoziumas „Kuriant Baltijos tiltus“.

„Baltijos tiltai“ – tai tarptautinė akvarelės bienalė, Lietuvoje surengta jau keturis kartus – 2006, 2008, 2010 ir 2012 metais. Didžiulis menininkų akvarelininkų palaikymas, begalinis entuziazmas ir pasišventimas bei noras susitikti, diskutuoti, plėtoti akvarelės populiarinimo temas paskatino bienalės organizatorius rengti akvarelės plenerus, simpoziumus, konferencijas ir diskusijas, kurie būtų lyg tarpinės stotelės tarp bienalės renginių, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Šią vasarą rengiamame pirmajame tarptautiniame akvarelės simpoziume dalyvauja dailininkai iš 8 šalių: Nestoras Bordunas (Ukraina), Valdas Gilius (Lietuva), Trondas Einaras Solbergas Indsetvikenas (Norvegija), Lena Johansson Fahlen (Švedija), Vello Laanemaa (Estija), Ann Larson Dahlin (Švedija), Eugenijus Nalevaika (Lietuva), Ekkehardas Neumannas (Vokietija), Edith Oellers (Vokietija), Mary Ogembo (Kenija), Ieva Spalvina ir Janis Spalvinš (Latvija).

Simpoziumo tikslas – diskusijos, kūrybinių idėjų ir informacijos mainai, rengiantis 5-ajai tarptautinei akvarelės bienalei „Baltijos tiltai“ 2014 metais, o taip pat – bendras kūrybinis darbas ir visuomenės įtraukimas į kūrybos procesą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...