captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Golden Parazyth“ spalį išleis naują albumą ir pradės vinilinį etapą

„Golden Parazyth“ skelbia svarbiausią sezono naujieną ir traukia naują kūrybą iš tamsos. Spalio 16 d. pažymėta jų kalendoriuje. Būtent tada oficialiai bus išleistas naujas grupės albumas „Sad Human“. Grupės „Facebook“ puslapyje buvo atskleistas albumo viršelis, pavadinimas, kūrinių sąrašas bei pristatymo koncertų Vilniuje ir Kaune datos, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Grupė „Golden Parazyth“ šį tą žino apie gyvenimą. Šis albumas suteiks šiek tiek ramybės visame chaose. Albumas pasirodys iki koncertų ir jame bus 9 visiškai nauji kūriniai. Mūsų muzikoje daug išgyvenimų, vilties ir amžinos paieškos. Mes taip pat nerimaujame dėl ateities. Esame atidūs aplinkai, nuolat generuojame idėjas ir jomis tikime. Šitos istorijos tinka visiems gyvenimo atvejams ir įvairiems žmonėms. Pats albumas apie žmones. Liūdnas žmogus pavadinime ir ant viršelio apjungia taip mąstančius. Atsakome už kiekvieną dainą. Vertybė mūsų muzikoje yra muzika. Visa tai tikra. Tikiu, kad gyvai šis albumas skambės dar tvirčiau. Dar bus plakatai, dainų tekstai, vinilas ir kiti geri dalykai“, – sako Giedrius Širka.

Albumo viršelį sukūrė Stasys Eidrigevičius

Vos paskelbus albumo viršelį, daugelis iškart atpažino savitą stilių ir nuostabaus darbo autorių. Paaiškėjo, kad albumo viršelį sukūrė pasaulyje pripažintas lietuvių dailininkas Stasys Eidrigevičius. Toks bus 9 kūrinių albumo „Sad Human“ apipavidalinimas, vizualinė kalba, estetika ir forma.„Golden Parazyth“ albumo „Sad Human“ viršelis

„Mūsų pažintis su Stasiu verta atskiros istorijos. Juk jis – bene garsiausias šių laikų Lietuvos dailininkas, grafikas ir režisierius. Jis tikras talento ir charizmos derinys. Didžiuojamės ir dėkojam jam už šią galimybę. Jo vaizduotė ir mums sukurtas viršelis šitą albumą išskiria iš tuzino kitų. Tikra privilegija pažinti, mokytis, išgirsti ir būti įvertintam tokio dailininko. Jis tikrai vertas visų komplimentų ir yra unikalus kūrėjas. Manau, kad geresnio viršelio šitam albumui apskritai niekas nebūtų sukūręs.“, – savo įspūdžius pasakoja G. Širka.

Kuriant naują albumą grupei talkino geras „Golden Parazyth“ bičiulis, kompozitorius ir prodiuseris Vygintas Kisevičius. Būtent jis padėjo „Golden Parazyth“ atrasti save iš naujo. Ilgą laiką jie nedirbo su jokiu prodiuseriu ir viską kūrė patys. Jau dabar aišku, kad šis albumas bus muzikaliausias iš visų.

Albumo garso korekcijos buvo atliktos „Scape Mastering“ studijoje Berlyne. Tai jau nebe pirmas kartas, kai grupės „Golden Parazyth“ įrašus paruošia savo srities profesionalas vokietis Stefanas Betke. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...