captcha

Jūsų klausimas priimtas

Atsiprašo kino kūrėjų dėl „Sidabrinių gervių“ transliacijos

Trečiadienį įvykusių ir per LRT TELEVIZIJĄ transliuotų Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2018“ užsakovas Lietuvos kino centras, projekto koordinatoriai „ADK“ bei režisierius Šarūnas Kirdeikis apgailestauja dėl pasikeitusio transliacijos scenarijaus, kuomet penkios nominacijos buvo įteiktos jau pasibaigus tiesioginiam eteriui, rašoma Kino centro išplatintame pranešime spaudai.
E. Genio/LRT nuotr.
E. Genio/LRT nuotr.

„Po generalinės kamerų repeticijos renginio dieną buvo apskaičiuotas neleistinas turinio perteklius, ir ši problema turėjo būti išspręsta skubiai. Suprasdami, jog visos nominacijos yra vienodai svarbios, priėmėme sprendimą atsižvelgdami į iki renginio transliuotus anonsus bei bendrą renginio dinamiką. Atsiprašome kino bendruomenės. Priėmę sprendimą įteikti geriausio scenarijaus, geriausio trumpametražio filmo, geriausio operatoriaus, geriausio kompozitoriaus ir geriausio antraplanio vaidmens apdovanojimus renginio pabaigoje, nenorėjome išreikšti nepagarbos šiems kūrėjams“, – komentuodamas situaciją teigia renginio režisierius Šarūnas Kirdeikis.

„Kino filmas yra daugybės žmonių darbo rezultatas, o kiekvieno kūrybinės komandos nario indėlis vienodai svarbus ir vertas vienodos pagarbos. „Sidabrinėmis gervėmis“ įvertinami kūrėjai, kurių indėlis į kino meną yra ypatingas. Paskutinėmis minutėmis prieš renginį priimtas sprendimas keisti scenarijų buvo neteisingas. Todėl, kad ir kokios būtų techninės situacijos priežastys, Lietuvos kino centro vardu nuoširdžiai atsiprašau kino kūrėjų“, – teigia Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Kaip sako LRT atstovė ryšiams su visuomene Virginija Bunevičiūtė, rengiantis transliacijai per repeticiją paaiškėjo, kad transliacija netelpa į suplanuotas 2,5 val. Renginio organizatoriai kreipėsi į LRT prašydami pratęsti transliaciją. „Prasidėjus transliacijai organizatoriai perdėliojo scenarijų, atsižvelgdami į, jų manymu, svarbiausias nominacijas, patrauklumą žiūrovui ir pan., sutrumpindami transliaciją net daugiau, negu reikėjo – iki 2 val. 15 min. Tiek ji ir truko LRT eteryje“, – sakė LRT atstovė ryšiams su visuomene V. Bunevičiūtė.

„Apgailestaujame, kad kai kurių nominacijų įteikimo LRT žiūrovai neišvydo, tačiau renginys buvo visas nufilmuotas ir sekmadienį 19.40 val. visas bus parodytas LRT KULTŪROS kanale bei artimiausiu metu patalpintas LRT mediatekoje“, – sako LRT programų direktorius Aldaras Stonys.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Sidabrinės gervės 2018

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close