captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Akacijų alėjoje“ ir vėl bus platinamas festivalio laikraštis

Kulautuvos miestelyje (Kauno raj.) savaitgalį vėl skambės dainuojamoji poezija. Nemokamo festivalio „Akacijų alėja“ organizatoriai kviečia „jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į prasmingų tekstų žiedynus“.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Kulautuvos miestelyje (Kauno raj.) savaitgalį vėl skambės dainuojamoji poezija. Nemokamo festivalio „Akacijų alėja“ organizatoriai kviečia „jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į prasmingų tekstų žiedynus“. 

Tryliktoji „Akacijų alėja“ pasikvietė gausų būrį atlikėjų. Susirinkusieji „išvys, klausysis ir džiaugsis“ Kosto Smorigino, Virgio Stakėno, Vytauto Babravičiaus-Simo, Evelinos Sašenko, svečių iš Pitsburgo (JAV) Mikey DeLuca ir Iggy, Giedriaus Arbačiausko, Marko Palubenkos, Sigučio Jačėno, „Thundertale“, Andriaus Zaliekos-Zalos, šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursų laureatų atliekamais kūriniais.

Tryliktas bardų festivalis nestokos malonių staigmenų ir naujų tradicijų. Viena iš šių metų naujovių – maldelė, kuri bus kalbama prie akacijos medelio. Kita staigmena, pasak organizatorių, – išleistas pirmasis kompaktinių diskų serijos „Po Akacijos ženklu“ kompaktinis diskas.

Festivalio metu bus platinamas ir unikalaus turinio „Akacijų alėjos“ laikraštis. Jame skaitytojas ras nuoširdžius atlikėjų atsakymus į festivalio rengėjų klausimus, įdomią informaciją apie Kauno rajono kultūros padangę, naująjį kompaktinį diską ir t. t. 

„Laikraščio kaina nebus ribojama. Visa sumokėta suma atiteks sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčios atstatymo fondui. Be to, laikraštyje bus skelbiami ir paramos sąskaitų numeriai, taigi kilnūs žmonės galės pervesti norimą sumą“, – pasakojo festivalio prodiuseris V. Stakėnas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...