captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sekmadienį „Lofte“ – diskusija apie savanorytę su muzikos festivalių vadovais ir būgnų pamokos

Lapkričio 26 d., sekmadienį, nuo 15 val., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks įtraukiantis renginys „Naujamiesčio dienos: diskusija jaunimui „Kaip tapti geriausiu savanoriu?“. Renginio metu bus ne tik diskutuojama apie savanorius, bet ir vyks kūrybinės grojimo būgnais dirbtuvės, o viską vainikuos šokiai, teigiama pranešime žiniasklaidai.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Nuo 15 val. vyks perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ pasirodymas, kuriame visi galės išmokti groti su vienu populiariausiu Mandinka tautos muzikiniu paveldu – „djembe“ būgnais. „Kiekvienas turės galimybę pabandyti sukurti muziką – užburiančią, užvedančią arba atpalaiduojančią, bet svarbiausia – individualią“, – teigia „Afriko būgnų“ atstovai.

Jaunimui skirtoje dienoje ypatingas dėmesys bus skirtas savanorystės temai, todėl nuo 16.30 val. vyks jaunimui dedikuojama diskusija apie savanorystę, kurioje dalyvaus menų fabriko „Loftas“, muzikos festivalio „Galapagai“, tarptautinės konferencijos „TEDxVilnius“ atstovai bei Greta Lechavičiūtė iš muzikos vadybos kompanijos „Damn Good“. Jau bandžiusiems savanoriauti ar apie tai tik svajojantiems, patyrę savanoriai ir tie, kurie kasdien su savanoriais dirba papasakos, nuo ko reikia pradėti norint savanoriauti. Diskusijoje bus nagrinėjami klausimai, kaip tapti savanoriu, ko reikia norint tapti geriausiu savanoriu ir kokios perspektyvos juo tapus? Ar savanoriais gali būti neįgalieji? Kokie iššūkiai jų laukia?

Po diskusijos prie DJ pultų stos Victoras Diawara, o dienos pabaigą vainikuos jau tradicija tapusi sekmadienė vakarėlių serija „Sunday Sessions“.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...