captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kinijos kultūros ministras: šalį apėmė lietuviškos kultūros karštinė

Rugsėjo 22 d. Kinijoje įvyko dvišalis kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson susitikimas su Kinijos kultūros ministru Luo Shugang, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Lietuva savo kultūra yra didelė šalis, kurios įtaka Kinijoje yra itin matoma. Kinija šiuo metu patiria tikrą Lietuvos kultūros karštinę. Bilietai į kultūros renginius yra žaibiškai išperkami, juntame čia dirbančių Lietuvos atstovų dėmesį ir indėlį į kultūros ryšius, šis bendradarbiavimas mus itin džiugina“, – sutikime teigė Kinijos kultūros ministras.
Kultūros ministerijos nuotr.
Kultūros ministerijos nuotr.

Kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson padėkojo Kinijos kultūros ministrui už puikiai organizuotą Kinijos bei Rytų ir Vidurio Europos šalių forumą, kuris lemia dar intensyvesnį bendradarbiavimą kultūros srityje bei Lietuvos ir Lietuvos kultūros matomumą Kinijoje. „Svarbu, kad šis bendradarbiavimas sukuria sąlygas inicijuoti bendradarbiavimo tinklus, surasti partnerius – kultūros organizacijas, kultūros profesionalus, kurie per kelerius metus tapo patikimais mūsų partneriais“, – pabrėžė kultūros ministrė.

Susitikimo metu buvo keliamas vizų be žyminio mokesčio klausimas kultūros profesionalams, galimybė organizuoti Kinijos kino industrijos atstovų tiriamąjį vizitą į Lietuvą, siekiant supažindinti su kino gamybos mūsų šalyje galimybėmis bei filmavimo lokacijomis. Kultūros ministrė pakvietė Luo Shugang apsilankyti Lietuvoje 2018 m., Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo 100-metį. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...