captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT Opus studijoje koncertuos „Keymono“

Šįkart tau prieš tai nereikės nieko pirkti, skambinti į radijo stotį ar kuo nors dalintis „Facebooke“. Trečiadienį paprasčiausiai įsijunk savo radijo imtuvą ir išgirsk „Keymono“ koncertą tiesiogiai transliuojamą iš LRT Opus studijos.
 

Šįkart tau prieš tai nereikės nieko pirkti, skambinti į radijo stotį ar kuo nors dalintis „Facebooke“. Trečiadienį paprasčiausiai įsijunk savo radijo imtuvą ir išgirsk „Keymono“ koncertą tiesiogiai transliuojamą iš LRT Opus studijos.

 O ketvirtadienį ateik į sostinės „Vasaros terasą“ ir pamatyk šią tarp Vilniaus ir Londono gyvenančią grupę gyvai kartu su „Tuborg Liquid Soundtrack“ koncertų ciklu.

Artimiausias „LRT Opus Ore“ ciklo koncertas – gegužės 22-ąją, trečiadienį, 18 val. – kai „LRT Opus“ studijoje koncertą surengs Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono“. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, o tuo pačiu ir filmuojamas, o vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

„Keymono“ vardas – tai visus grupės gyvavimo metus lydėjusių pokyčių rezultatas. Geriausios šokių ir elektroninės muzikos apdovanojimas „The People`s Music Awards“, pakitęs dainų skambesys, požiūris į kūrybą, narių sudėtis padėjo grupei iš „BrassBastardz“ lėliukės virsti „Keymono“ drugeliu.

Grupė „Keymono“ dirba su skirtingų stilių atlikėjais ir muzikantais. Tai grupei suteikė galimybę neapsistoti ties viena muzikine kryptimi, tad „Keymono“ savo kūrybą apibūdina kaip house, hip hop, funk, electro stilių mišinį, kurį gražiai apjungia soul nuoširdumas ir gyvumas. Muzikantai mano, kad jei vis dėlto reikėtų įvilkti jų muziką į konkretų stilių, tuomet tai būtų eclectic electropop.

„Keymono“ ilgai glūdino savo pirmąjį albumą „Waiting“, kuris pasirodė 2010-aisiais. Kitas albumas – „Synthezatorium” – pasirodė 2011 metais ir atnešė muzikantams visai kitokią patirtį. Šiuo metu grupė „Keymono“ pasirašė leidybinę sutartį su „EMC /Sony“. Iš Alvydo Mačiulsko, Aurimo Rimeikio, Daivos Starinskaitės ir Marijaus Aleksos sudarytas ketvertas pluša prie būsimo trečiojo albumo „Animal Planet“ įrašų ir planuoja išleisti savo senų dainų kompiliaciją užjūryje.

Visi tie, kurie neturės galimybių išgirsti ar praleis tiesioginę „Keymono“ koncerto transliaciją iš „LRT Opus“ studijos, gali nenusiminti, nes ketvirtadienio vakarą grupė „Keymono“ visus kviečia į šurmuliuojančią „Vasaros terasą“. Gyvo garso koncertų seriją „Tuborg Liquid Soundtrack“ praėjusią savaitę pradėjo neseniai solinį albumą išleidusi grupės „Empti“ vokalistė Giedrė Kilčiauskienė arba tiesiog Giedrė. Tai bus antrasis iš dešimties suplanuotų vasaros ciklo koncertų. Įėjimas nemokamas – tuo pasirūpins „Tuborg“. Grupės „Keymono“ koncerto pradžia – 20 val., jam pasibaigus „Vasaros terasos“ ketvirtadienį pratęs didžėjai.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...