captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rusų kino režisierius išpranašavo savo mirtį

Eidamas 55-uosius metus, Sankt Peterburge šeštadienį mirė garsus rusų kino režisierius Aleksejus Balabanovas, praneša dni.ru.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Eidamas 55-uosius metus, Sankt Peterburge šeštadienį mirė garsus rusų kino režisierius Aleksejus Balabanovas, praneša dni.ru.

Tarp jo sukurtų filmų kultiniais tapę „Brolis“, „Brolis-2“, „Apie išsigimėlius ir žmones“, „Krovinys-200“, „Morfijus“ ir kiti.

„Jis nugriuvo netekęs sąmonės, jam bandyta suteikti pirmąją pagalbą, tačiau nesėkmingai. Aleksejus mirė neatgavęs sąmonės“, – pasakojo režisieriaus artimieji.

Neseniai Peterburgo kinematografininkų sąjungos vadovas režisierius Dmitrijus Meschijevas pasakojo, kad A. Balabanovas ruošėsi rudenį kurti naują filmą. D. Meschijevas nepatikslino, kokia tai bus kino juosta. Tačiau anksčiau buvo pranešta, kad A. Balabanovas rengiasi kurti filmą apie Stalino jaunystę.

Be kita ko, režisierius pasakojo, kad kuriant filmą pakvietė dalyvauti Emirą Kusturicą. Tuomet A. Balabanovas paaiškino, jog serga, ir jo serbų kolega, jei prireiks, galės pabaigti filmą. Paskutiniame savo interviu jis faktiškai išpranašavo savo mirtį.

„Veikiausiai daugiau Aleksejaus Balabanovo filmų nebus. Kažkodėl tokia mano nuojauta. Nors aš parašiau naujo filmo scenarijų, ir jis, mano manymu, neblogas...“ – sakė režisierius interviu.

Pernai pasirodė paskutinis Aleksejaus Oktiabrinovičiaus filmas „Aš irgi noriu“. Filme pasakojama apie penkių žmonių kelionę prie mistinės laimės varpinės, filmo veikėjai bando surasti šią paslaptingą vietą. A. Balabanovas šiame filme suvaidino epizodinį vaidmenį. Pagal siužetą jo personažas miršta, kaip mirdavo visi, kurių mistinė varpinė, į kurią veržėsi pagrindiniai juostos herojai, nepaėmė „į dangų“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...