captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prasidėjo Pažaislio muzikos festivalis

Prasidėjo 22-asis Pažaislio muzikos festivalis. Organizatoriai šiemet parengė 43 programas, kuriose pasirodys klasikinės muzikos meistrai iš Lietuvos ir užsienio.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Pažaislio muzikos festivalį pradėjo Modesto Pitrėno vadovaujamas nacionalinis simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras, solistai Almas Švilpa ir Sandra Janušaitė.

Per visą festivalį pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Jų pasirodymai žavės įvairių klasikinės muzikos – kamerinės, chorinės, instrumentinės, solinio akademinio dainavimo ir kitų stilių gerbėjus.

„Mums pasisekė šiais metais pasikviesti ES jaunimo simfoninį orkestrą, puikų orkestrą, nors jaunimo, tačiau jaunimas iki 35metų ir dirigentą Vasilijų Petrenko. Tai yra vienas žymiausių jaunųjų dirigentų. Jis yra Oslo filharmonijos pagrindinis dirigentas, taip pat Norvegijos fortepijoninis trio, fantastinis trio“, – sakė Pažaislio muzikos festivalio sumanytojas Justinas Krėpšta.       

Festivalio renginiuose bus minimos kompozitoriaus Claudijaus Monteverdžio 450-osios gimimo metinės. O Vienas svarbiausių renginių – Juozo Grušo dramos „Barbora Radvilaitė“ inscenizacija prie Kauno pilies.

Festivalis tradiciškai vyks visą vasarą. Jame skambės net 43 programos, atliekamos miestų ir rajonų koncertų salėse, bažnyčiose, dvarų menėse ir kitose erdvėse.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...