captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vilnius City Opera“ išleidžia pirmąją operos premjerą

„Vilnius City Opera“ trečiadienį pristato žiūrovams pirmąją premjerą – Kongresų rūmuose bus rodomas Volfgango Amadėjaus Mozarto operos „Visos jos tokios“ spektaklis.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

„Vilnius City Opera“ trečiadienį pristato žiūrovams pirmąją premjerą – Kongresų rūmuose bus rodomas Volfgango Amadėjaus Mozarto operos „Visos jos tokios“ spektaklis.

Dalios Ibelhauptaitės režisuotą pirmąją savo, kaip „Vilnius City Operos“ kolektyvo, premjerą buvusieji bohemiečiai atliks kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, vadovaujamu maestro Gintaro Rinkevičiaus.

Pasak režisierės D. Ibelhauptaitės, šiuo spektakliu norima pristatyti jaunus operos talentus, dar nematytus ar retai matomus Lietuvoje, tikintis, kad tokia pat sėkmė juos lydės ir namuose, ne tik pasaulio scenose.

Premjeriniuose operos „Visos jos tokios“ spektakliuose gegužės 8–12 dienomis dainuos Kostas Smoriginas, Jurgita Adamonytė, Viktorija Kaminskaitė, Tadas Girininkas, Viktorija Miškūnaitė bei kviestinis tenoras iš Makedonijos Blagojus Nacoskis.

Baritonas Kostas Smoriginas naujoje operoje dainuos Giuljermą – vieną iš merginas apgauti ir suvilioti pasiryžusių vyrukų, spalvingą, reikalaujantį ne tik vokalinio, bet ir aktorinio pasirengimo.

Dorabelos partiją operoje atliks Italijoje gyvenanti J. Adamonytė, o Vokietijoje dainuojanti V. Kaminskaitė kuria Fiordilidži vaidmenį. Svečias iš Makedonijos, jau 15 metų gyvenantis Italijoje, B. Nacoskis atliks Ferando partiją, kurią jau dainavo žymiajame Miuncheno Bavarijos teatre.

Naujo spektaklio kostiumus sukūrė dizaineris Juozas Statkevičius. Pasak jo, „Visos jos tokios“ pastatymas – unikalus atvejis Lietuvos teatro scenoje. Jo metu solistai ir ansamblio artistai vilkės aukštosios mados drabužių pavyzdžiais.

„Manau, jog mums pavyko sukurti nerūpestingą Kaprio salos prabangą, panašią į Kanų kino festivalio spindinčią miesto atmosferą. Žiūrovams tai bus tikras malonumas – šventė ir akiai, ir ausiai!“, – žada dizaineris.

Spektaklio scenografiją sukūrė dailininkas Marijus Jacovskis.                      

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...