captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Ruokytė-Jonsson – apie tai, kokia Kultūros ministerija turėtų būti

Kultūros politiką turinti formuoti Kultūros ministerija nepakankamai dirba šioje srityje, taip pat vis dar imamasi politikos įgyvendinimo, nors tai turi daryti Lietuvos kultūros taryba, įsteigta 2012-aisiais metais. Tokias išvadas konstatavo auditą Kultūros ministerijoje atlikusi Valstybės kontrolė. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Nors Valstybės kontrolė ministerijos darbe įžvelgė pamatinių problemų, kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson tyrimą vertina pozityviai.

„Tikrai džiaugiuosi Valstybės kontrolės atliktu išsamiu tyrimu,  kuris buvo atliktas Kultūros ministerijoje. Pateiktos išvados dar kartą rodo, kad mes einame teisingu keliu [...]. Su komanda jau kalbėjome ir prieš pradedant darbą, kad ministerija iki šiol nesuprato savo misijos“, – pabrėžia L. Ruokytė-Jonsson.

Pasak ministrės, tai tik įrodo, kad būtina pertvarkyti ministeriją iš kultūros sektorių kontroliuojančios institucijos į kultūros sektoriui atstovaujančią instituciją. 

„Ministerija nėra pinigų dalintojas. Ji yra kultūros politikos formuotojas, koordinatorius ir prižiūrėtojas, kad ji tikrai vyktų“, – pasakoja ministrė. 

Plačiau apie tai – pokalbio įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...