captcha

Jūsų klausimas priimtas

Labdaringame M. Rostropovičiaus fondo koncerte – jaunieji muzikantai ir pasaulinės šlovės atlikėjai

Sekmadienį, 17 val., Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyks nemokamas labdaringas koncertas „Vaikai vaikams. Dedikacija Maestro“. Renginys bus transliuojamas per LRT KULTŪROS kanalą, tad ir atėjusieji į koncertą, ir patogiai įsitaisę prie televizorių galės prisidėti prie misijos – skirti lėšų. Pastarosios bus pervestos Vilniaus vaikų ligoninėje, į kurią mažieji pacientai siunčiami iš visos Lietuvos, gydomiems vaikams, skelbia organizatoriai.  
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Trečius metus iš eilės tradicija tapęs renginys kviečia paminėti pasaulinio garso muziko, filantropo, labdaros ir paramos fondo įkūrėjo Mstislavo Rostropovičiaus 90-ies metų jubiliejų bei prisidėti prie jo puoselėtų idėjų – padėti likimo apdovanotiems vaikams iškilti ir rasti savo vietą gyvenime, o sergantiems – pasveikti ir užaugti.

Labdaringame koncerte kartu su šv. Kristoforo kameriniu orkestru, diriguojamu prof. Donato Katkaus, savo muziką dovanos ir sergantiems vaikams aukoti kvies išskirtiniu talentu apdovanoti M. Rostropovičiaus fondo stipendininkai. Kartu su jaunaisiais atlikėjais į sceną žengs ir pasaulinio garso lietuvių kilmės violončelininkas, vienas mylimiausių M. Rostropovičiaus mokinių prof. Davidas Geringas. Koncerte taip pat gros ir vieni ryškiausių Lietuvoje Maestro įkurto fondo alumnų: fortepijono virtuozė Simona Zajančauskaitė-Giedraitė, klarnetininkas Vytautas Giedraitis, fleitininkas Paulius Gefenas ir arfininkė Joana Daunytė.

Koncerto klausytojai, prie televizoriaus ekranų įsitaisę žiūrovai ir visi kiti, norintys prisidėti prie sergančių vaikų gerovės, savo paramą galės skirti dviem trumpaisiais pinigų aukojimo numeriais – 1891 (2 Eur) ir 1892 (3 Eur). Aukoti šiais telefono numeriais bus galima mėnesį – nuo kovo 21 d. iki balandžio 30 d.

Visos surinktos lėšos bus skiriamos Santariškėse įsikūrusioje Vaikų ligoninėje gydomiems vaikams – Vaikų ligoninės paramos fondui, paremti. Šiemet parama renkama specialiam dermatoskopui įgyti. Pastarasis naudojamas ambulatoriniam gydymui Vaikų konsultacijų poliklinikoje ir yra reikalingas odos specialistams dermatologams, taip pat vaikų ligų gydytojams ir vaikų chirurgams, kurie konsultuoja pacientus dėl odos pakitimų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...