captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prisipažinimai R. Adomaičiui: aš jums paskambinsiu tik vieną kartą

Vilniaus mažajame teatre įvyko jubiliejinis Regimanto Adomaičio vakaras, kuriame dalyvavo Juozas Budraitis, Eglė Gabrėnaitė, Vaiva Mainelytė, Inga Burneikaitė ir daugelis kitų garsių aktorių. Bene labiausiai Regimantą Adomaitį sujaudino  aktorės Agnės Šataitės sveikinimas – daina iš 1957 metų kino  juostos „Wild is the Wind“. 
L. Vansevičienės nuotr.
L. Vansevičienės nuotr.

A. Šataitė  skaitė ištraukas iš  R. Adomaičio gerbėjų laiškų, kurie publikuojami naujausioje Daivos Šabasevičienės knygoje „Smėlio pilys“.  Skambėjo jautriausi  meilės prisipažinimai:  Aš Jums paskambinsiu tik vieną kartą ir pakalbėsiu tik 5 minutes. Aš noriu girdėti Jūsų, Regimantai, balsą, bet noriu, kad jis būtų skirtas tik man vienai“, „Aš pavydžiu visiems, kurie mato ir kalbasi su Jumis. Jau tikrai, geriau būti stalu, lova, kokiu nors daiktu Jūsų kambaryje, ir kiekvieną dieną matyti, gyventi su Jumis, negu taip kentėti, kaip dabar“.

Jubiliejinio vakaro „Smėlio pilys. Vakaras, skirtas aktoriaus Regimanto Adomaičio 80-mečiui“ įrašas bus rodomas  per LRT KULTŪROS kanalą  vasario 5 dieną, 17 valandą. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close