captcha

Jūsų klausimas priimtas

Balandžio trečiadieniais – kūrybiniai užsiėmimai ir parodos

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodinėse erdvėse trečiadieniais rengiami kūrybiniai susitikimai: užsiėmimai bei edukacinės ekskursijos po parodas.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodinėse erdvėse trečiadieniais rengiami kūrybiniai susitikimai: užsiėmimai bei edukacinės ekskursijos po parodas.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodines erdves trečiadieniais bus galima susipažinti su esama paroda, pasiklausyti paskaitos, dieną užbaigti piešiant, tapant, improvizuojant popieriuje.

Balandis – tai originalus ir savitas menininkas, kupinas staigmenų ir paslapčių, trykštantis spalvomis, gyvybe, troškimais ir viltimi, rašoma pranešime spaudai.

Balandžio 17 d. 17.00 val. kūrybinis užsiėmimas „Improvizacija“. Kiekviena paroda – tai dailininko spalvų ir linijų pasaulis. Užsiėmimo metu, piešiant parodoje bus bandoma sekti dailininko mintimis ir sukurti „savo“ paveikslą. Tai puiki galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą ir įkūnyti menines fantazijas.

Balandžio 18 d. 14.00 val. – kūrybinis užsiėmimas „Improvizacija“ senjorams.

Balandžio 24 d. 17.00 val. „Susitikimas parodoje“. Šiuo metu KKKC parodinėse erdvėse eksponuojama Irmos Leščinskaitės tapybos paroda „Kūrybinės erdvės autonomiškumas 2“. Anot Klaipėdoje dirbančios ir kuriančios tapytojos I. Leščinskaitės, šios parodos tikslas yra įtraukti į šių dienų meno apyvartą dalį Lietuvoje kurto paveldo. Šiuolaikinė kultūros tradicija skiriasi nuo ankstesniosios tuo, kad pastaroji yra reflektyvi. Ji yra grindžiama sąmoningu ir kryptingu ankstesnės kultūros paveldo interpretavimu. Toks paveldo perėmimo būdas vyrauja visose šiuolaikinės kultūros srityse, taip pat ir mene. Susitikimo metu menininkė papasakos apie savo kūrybą, inspiracijas.

Balandžio 24 d. 17.30 val. antrasis „Susitikimas parodoje“. Vydo Pinkevičiaus tapybos parodos „Tapyba – gyvenimas“ kuratorius J. Vosylius susirinkusiuosius supažindins su V. Pinkevičiaus ypatingo ryškumo ir turiningumo kūryba. V. Pinkevičiaus darbai tarsi paslėpė kūrėjo viešą gyvenimą, beveik nematomą ir negirdimą, skurdų ypatingų įvykių, garsių likimo viražų ar sensacijų. Ranka, 1968 m. Vilniaus dailės institute paėmusi pieštuką ir teptuką, laikė juos 43 metus fiksuodama nesibaigiančią gausybę vaizdų, temų, išgyventų metų kaitoje, atliepdama aistringam vidiniam pašaukimui ir beveik nepalikdama dėmesio kasdienybei... Ši ekspozicija, pristatanti mažą šio kūrėjo išskirtinai gausios ir brandžios kūrybos dalį – tai pagarbus nusilenkimas ir padėka jam už gyvenimo atkaklią ir prasmingą ištikimybę pašaukimui ir menininko misijai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close