captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ – apie ydas linksmai

Pagrindinis spektaklio „Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ veiksmas vyksta gydytojo kabinete. Vienas po kito pas jį ima lankytis vis keistesni pacientai, o netrukus pradeda dėtis ir neįtikėtinai keisti dalykai. Gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik jam nebus sklerozė, o prie jos – dar ir haliucinacijos.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Pagrindinė žinutė (nenoriu išduoti, apie kokią priklausomybę ar ydą) yra apie priklausomybes, kurios yra pas žmogų, ir kaip ta yda paliečia mūsų aplinkinius, kaip visus įtraukia“, – pasakoja režisierius Ramūnas Cicėnas. 

Šioje istorijoje detektyvo elementai persipina su komiškomis situacijomis – taip žiūrovai priverčiami ne tik susimąstyti, bet ir pasijuokti. Spektaklyje vaidinantys aktoriai sako, kad būtent prajuokinti atėjusį į teatro salę dažnai yra viena sudėtingiausių užduočių.

Turbūt situacija juokina. Kai jau supranti rutiną ar suvoki, kokia yra situacija, pradedi sekti, įsijungi į ją ir iš šalies stebėdamas jau matai daugiau“, – sako aktorius Tadas Gryn.

„Mėgstu labai įvairius žanrus vien todėl, kad man, kaip aktorei, įdomi ta nuotaikų kaita“, – sako aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Spektaklio „Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ premjera – jau šį sekmadienį, spalio 16-ą dieną.

Daugiau apie tai – reportaže. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...