captcha

Jūsų klausimas priimtas

Benamio vilniečio paroda: koliažai, kuriami iš gatvėje rastų medžiagų

Koliažai iš medžiagų, rastų miestų gatvėse. Būtent tokia paroda prieš kelias dienas atidaryta „Skalvijos“ kino centro galerijoje. Parodos kūrinių autorius – gatvėje gyvenantis benamis.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Iš įvairių medžiagų koliažus kuriantis Andrejus Kibisovas – namų neturintis menininkas. Kaip jis teigia, darbuose perteikiamas ryškus juokas ir ironija yra tai, kas padeda jam išgyventi. Tačiau apie blogus išgyvenimus Andrejus kalbėti nelinkęs – pasak jo, savo kūriniais jis nori žiūrovams atnešti tik teigiamų emocijų.

Koliažai ir ansambliažai – parodos autoriui artimos technikos, kurios atveria plačias kūrybos galimybes. Pravarde „Manach“ (liet. – vienuolis) dar žinomas Andrejus sako renkantis viską, ką randa, o tuomet jau leidžia pasireikšti įkvėpimui.

A. Kibisovo paroda – Lietuvos ir Didžiosios Britanijos meno projekto „Padainuok man labanakt“ („Sing me to Sleep”) renginių programos dalis. Dvišalis projektas siekia sudaryti galimybę asmenims, nepasiturintiems ir neturintiems namų, užsiimti menine kūryba bei skatina bendradarbiavimą su profesionaliais menininkais.

Plačiau apie tai – reportaže. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...