captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Padėkos kaukėmis“ įvertinti Klaipėdos teatralų pasiekimai

Teatro dienos proga „Padėkos kaukėmis“ įvertinti ir Klaipėdoje kuriančių teatralų pasiekimai  bei reikšmingiausi metų darbai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Teatro dienos proga „Padėkos kaukėmis“ įvertinti ir Klaipėdoje kuriančių teatralų pasiekimai  bei reikšmingiausi metų darbai.

Atrinkti geriausius iš geriausių, pasak „Padėkos kaukės“ komisijos atstovų, nebuvo lengva, tačiau stengtasi neužmiršti ir kuriančių visą gyvenimą, ir jaunų žmonių. Įvertinusi geriausius praėjusių metų Klaipėdos profesionalius spektaklius, komisija paskelbė 22 pretendentus į aštuonias kategorijas, tačiau premiją įsteigusios savivaldybės atstovų teigimu, dėl pinigų stygiaus buvo įteiktos tik dvi „Padėkos kaukės“, o kitiems – padėkos raštai.

Pirmoji „Padėkos kaukė“ atiteko režisieriui Jonui Vaitkui už spektaklį „Mums viskas gerai“. Antroji – beveik 50 metų scenoje kuriančiai Klaipėdos dramos teatro aktorei Nijolei Sabulytei.

„Raštų turiu daug. Ir garbės, ir padėkos, ir „Jūros šventės“, ir iš bibliotekų. Bet tai – tik popierius. „Padėkos kaukė“ – visai kas kita. Šis apdovanojimas tikrai labai garbus. Esu labai dėkinga“, – sakė Klaipėdos dramos teatro aktorė N. Sabulytė.

„Padėkos kaukėmis“ – miniatiūriniais juvelyriniais darbais, sukurtais iš sidabro ir papuoštais auksu bei brangakmeniais, Klaipėdoje kuriantys teatralai apdovanojami nuo 2005 m.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...