captcha

Jūsų klausimas priimtas

Muzikos eksperimentatoriai „AVaspo“ kviečia į naujo albumo pristatymo koncertus

Alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė.“ geriausios eksperimentinės grupės apdovanojimą pelniusi šiuolaikinės elektroninės muzikos grupė AVaspo į muzikinį pasaulį išleidžia trečiąjį albumą ir kviečia į albumo pristatymo koncertus Vilniuje ir Kaune.
M. Penkutės nuotr.
M. Penkutės nuotr.

Alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė.“ geriausios eksperimentinės grupės apdovanojimą pelniusi šiuolaikinės elektroninės muzikos grupė „AVaspo“ į muzikinį pasaulį išleidžia trečiąjį albumą ir kviečia į albumo pristatymo koncertus Vilniuje ir Kaune.

Pristatydami naują albumą „AVaspo“ tęsia vandens tematikos pavadinimų ciklą, pradėtą kartu su pirmaisiais albumais („Nėra okeano“ ir „Niagara“) ir trečiajį savo kūrinių rinkinį pakrikštija dvikalbiu vardu: „Kraujuojantis okeanas / Ocean is Bleeding“.

Albume netiesiogiai kalbama ne tik apie žmogaus ir gamtos susvetimėjimą (tiksliau – pastarosios naikinimą), bet ir pakitusį žmogaus ir gamtos santykį. Dabartinis miestietis užauga betono džiunglėse, todėl paukščių čiulbėjimą, miško alsavimą jam pakeičia sintetinio garso triukšmai, skaitmeninės samanos. „AVaspo“ save vadina muzikiniais manipuliatoriais, žaidžiančiais sąvokomis ir emociniais potyriais. Galbūt todėl nėra vieno stiliaus, yra bendra konceptuali kryptis, didžiaja dalimi atitinkanti post muzikos kategoriją. „AVaspo“ muzikoje ne tik laksto bizonai, bet ir psych-pop, experimental srovės teka tais pačiais giluminiais vandenimis, vienos kitų neužgoždamos.

Muzikinėje trečiojo albumo pristatymo programoje bus galima išgirsti tokius kūrinius kaip „Sielos turizmas“, „Vakar mačiau“, „Rilkė labai mėgo rožes“, „Aš jus visus“, „Peiliu“, „Maitinam žuvis“, „Jei eini atbulom“, „100 bizonų“, ir, žinoma, „Ocean is Bleeding“ – kol kas vienintelį „AVaspo“ tekstą, parašytą anglų kalba.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...