captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Lee: ketvirtą sykį grįžusi į Lietuvą atsiklaupiau ir pabučiavau žemę

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime dalyvaujanti lietuvių kilmės Holivudo aktorė Ruta Lee į gimtąją tėvų šalį atvyko penktą kartą. Interviu laidai „Labas rytas, Lietuva“ aktorė atskleidė, kad pirmus tris sykius Lietuva jai nepatiko, tačiau ketvirtą kartą maloniai nustebino ir sužavėjo.
Laidps stop kadras.
Laidps stop kadras.

„Pirmus tris sykius, kai buvau čia pasisvečiuosi, man labai nepatiko Lietuva – buvo tamsi, komunistiškas batas spaudė Lietuvą žemyn: juoda, pilka, liūdna, žmonės buvo nemandagūs, niekados nemačiau šypsenos. O kai praeitą sykį parvažiavau Lietuvon, atsiklaupiau ir pabučiavai žemę – mane labai sujaudino tai, kad pamačiau jaunus, gražius moteris ir vyrus, visokius restoranus ir viešbučius, viskas švaru ir gražu, o pirmiau buvo tik skurdas ir purvas. Ir aš noriu jaunimui pasakyti – nė vieną minutę nežiūrėkite į komunizmą“, – sakė R. Lee.

Ji taip pat pasidžiaugė sulaukusi pasiūlymo suvaidinti trumpą epizodą „Giminėse“ ir teigė besitikinti, kad jis nebus vienintelis.

„Aš labai patenkinta, kad turėsiu bent mažą vaidmenį „Giminių“ seriale, ir prašysiu, kad jie vėl ją  [R. Lee vaidinamą heroję] įrašytų [į scenarijų], kad ji dažniau sugrįžtų iš Amerikos“, – kalbėjo aktorė, kuri vaidins Amerikoje gyvenančią Oną – buvusio Paulės Šakalytės sužadėtinio žmoną.     

Kodėl su aktore į Lietuvą atvyko ABC reporteris? Kiek giminaičių susirinks į pietus su R. Lee? Kuris vaidmuo aktorei svarbiausias? Atsakymai – laidos „Labas rytas, Lietuva“ ištraukoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...