captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klaipėdos dramos teatras sezoną baigs nagrinėdamas opią šių dienų problemą

Sezoną Klaipėdos dramos teatras baigia premjera – spektakliu pagal lenkų dramaturgo Slawomiro Mrožeko pjesę „Piotro Ohėjaus kankinystė“. Režisierius Darius Rabašauskas su aktoriais pažvelgs į opią šių dienų problemą – žmogaus privatumo sugriovimą.
A. Kubaičio (BFL) nuotr.
A. Kubaičio (BFL) nuotr.

Prieš beveik 60 metų absurdo teatro klasiko, lenkų dramaturgo S. Mrožeko parašyta pjesė Lietuvoje statoma pirmą kartą. Ji, pasak D. Rabašausko, iki šių dienų neprarado aktualumo. Kas šeštajame dešimtmetyje atrodė absurdiškai ir kėlė juoką, šiandien tapo įprastu reiškiniu – televiziniu realybės šou.

„Pabėgti nuo to turbūt negali, bet galvoju, kad visko pradžia ir pabaiga yra pačiame žmoguje. Tada viskas priklauso nuo jo – ar jis turi valios tam pasipriešinti, ar jis gali save įveikti, ar pabėgti nuo to“, – samprotauja režisierius D. Rabašauskas.

Pagrindinį vaidmenį kuriantis aktorius Mikalojus Urbonas sako, kad pačiam neteko atsidurti tokioje situacijoje, o tai, kas atrodo visiems žinoma, susidūrus realybėje – sukrečia.

Apie paskutinę Klaipėdos dramos teatro šio sezono premjerą, kuri bus vaidinama birželio 18 ir 19 dienomis, žiūrėkite reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...