captcha

Jūsų klausimas priimtas

Festivalis „Nerk į teatrą“ šiemet atveria išskirtinai profesionalaus teatro užkulisius

Į nacionalinį Kauno dramos teatrą kviečia edukacinis festivalis jaunimui „Nerk į teatrą“. Trečius metus vykstančio projekto organizatoriai šiemet atveria išskirtinai profesionalaus teatro užkulisius.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Į Nacionalinį Kauno dramos teatrą kviečia edukacinis festivalis jaunimui „Nerk į teatrą“. Trečius metus vykstančio projekto organizatoriai šiemet atveria išskirtinai profesionalaus teatro užkulisius.

Kasdienė aktorių duona nėra lengvai uždirbama – praktiškai susipažinti su kūno ir sielos valdymo paslaptimis pakvietęs režisierius Gytis Padegimas netruko tuo įtikinti į aktorines dirbtuves susirinkusius jaunuolius.

Režisierius sako, kad tokios pamokos šiuolaikinių technologijų amžiuje gyvenančiam jaunimui labai reikalingos.

„Žmogaus bendravimas su žmogumi iš širdies į širdį, iš akių į akis – tikra organinė energija. Kadangi visi esame neorganinės energijos narkomanai – elektros, dujų, skalūninių dujų, mechanizmų, tai mes netgi bijome tų kitų akių, to kito žmogaus“, – kalbėjo režisierius G. Padegimas.

Tokių dirbtuvių festivalyje „Nerk į teatrą“ surengta ir daugiau. Kaip sukurti muziką spektakliui pasakojo kompozitorius Titas Petrikis, scenos judesio mokė teatro ir kino choreografė Vesta Grabštaitė, sceninės kalbos subtilybėmis dalijosi aktorė Jūratė Aniulytė.

„Kitaip esame, kitaip žiūrime ir kitaip kalbame. Gyvenime mes bendraujame akis į akį iš arti, o aktoriams, perduodant žodį, reikia, kad išgirstų žiūrovas“, – sakė J. Aniulytė.

Trečią kartą Nacionaliniame Kauno dramos teatre organizuojamas festivalis sulaukia vis daugiau jaunimo. Tokie pasivaikščiojimai užkulisiuose dažnam jaunuoliui būna pirma pažintis su teatru.

Festivalio uždarymo renginiai planuojami šeštadienį. Tradiciškai bus pristatomi Lietuvos teatro mokyklų studentų baigiamieji darbai ir koncertas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...