captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros maratone“ – autorių teisių pamokos ir politinė satyra

Vilniuje, Kultūros bare „Kablys“, startavo renginys „PIN diena: Kultūros maratonas Kablys 2016“, skirtas Pasaulinei intelektinės nuosavybės dienai paminėti. Trečiadienį, antrąją renginio dieną, maratone vyko ir Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA organizuojama diskusija, kurios metu buvo  aptariamos opiausios problemos, su kuriomis, gindami savo intelektinę nuosavybę, susiduria jaunieji menininkai.
PIN diena/Facebook nuotr.
PIN diena/Facebook nuotr.

Renginio metu jaunieji kūrėjai turėjo unikalią progą pasikonsultuoti su profesionalais ir AGATOS ekspertais, kaip reikia kurti ir apgauti vagį. Savo įžvalgomis dalijosi muzikantai Arnoldas Lukošius, Gabrielius Liaudanskas (Svaras), choro „Ąžuoliukas“ direktorius Kristijonas Bartoševičius, teisės ekspertas Andrius Iškauskas, muzikantas ir režisierius Vidas Bareikis, leidybinės kompanijos „Monokey“ įkūrėjas Ištvan Tomaš.

Kalbėdama apie pagrindinę laisvos formos diskusijos mintį , AGATA vadovė Agnė Masalskytė pabrėžė patarimą menininkui „nepasirašyti ant nieko, ko esi neskaitęs“, netikėti pažadais, kurie dažnai gali būti apgaulingi.

Antrąją meno maratono dieną jaunieji menininkai taip pat pristatė savo originalią kūrybą. Vienas labiausiai publikos dėmesio susilaukusių kūrinių – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro režisūros II kurso studentės Eglės Švedkauskaitės satyrinis spektaklis „Nešk savo bulvę ir tikėk“.

Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...