captcha

Jūsų klausimas priimtas

Bus apdovanoti gyvybės kultūros puoselėtojai

Sekmadienį Lietuvos mokslų akademijos salėje bus minima Pasaulinė gyvybės diena ir „Gyvybės apdovanojimais“ pagerbti prie gyvybės kultūros puoselėjimo labiausiai prisidėję asmenys, organizacijos bei iniciatyvos.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

„Gyvybės apdovanojimai“ primena, kad svarbiausias mūsų visuomenę apibūdinantis kriterijus nėra materialinės gėrybės ar galia, o tai, kaip mes sugebame rūpintis labiausiai pažeidžiamais žmonėmis“, – sako bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius Donatas Puslys.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu bus įteiktos simbolinės gyvybės lašo formos statulėlės aštuonių skirtingų nominacijų laimėtojams, tarp kurių – „Už šeimos stiprinimą“, „Už fizinę ir dvasinę pagalbą silpnesniam“, „Už gyvybei palankų verslą“, „Už profesinį pasiryžimą puoselėti gyvybės kultūrą“ ir kitos.

Anot organizatorių, apdovanojimų tikslas – padėkoti tiems, kurie nelieka abejingi, ištiesia pagalbos ranką silpnesniam, gyvena ne tik dėl savęs, tačiau taip pat ir padrąsinti mūsų visuomenę sekti šiais šviesiais pavyzdžiais.

Tarp 2014 m. ir 2015 m. apdovanotųjų – žurnalistė Edita Mildažytė, teisininkas Vygantas Malinauskas, kunigai Kęstutis Dvareckas bei Andrius Narbekovas, Jaunimo linija, Krizinio nėštumo centras, LRT žurnalistas Simonas Bendžius, Lietuvos šeimos centras ir kiti.

Apdovanojimus rengia žurnalas „Ateitis“, interneto dienraštis bernardinai.lt ir Marijos radijas. Renginio globėjas – Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, mecenatas – Europos parlamento narys Algirdas Saudargas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...