captcha

Jūsų klausimas priimtas

Panevėžyje – XII-asis kamerinių teatrų festivalis

Panevėžio teatre „Menas“ prasidėjo XII-asis kamerinių teatrų festivalis. Naujausius kamerinius spektaklius rodys Lietuvos ir Lenkijos teatrai.
Panevėžio teatro „Menas“ jaunimo studijos nuotr.
Panevėžio teatro „Menas“ jaunimo studijos nuotr.

Festivalį pradėjo praėjusių metų laureatas – Klaipėdos jaunimo teatras. Režisieriaus Pauliaus Pinigio spektaklis „Šauktiniai“ provokavo žiūrovą, jiems suteikė galimybę dalyvauti spektaklyje ir rinktis, kurią šauktinio poziciją palaikyti – abejingumą ar ryžtą, baimę ar pasitikėjimą.

„Tai buvo tik atspirties taškas, judinti kitas temas. Mes pradėjome galvoti, kas yra laisvė, kas yra atsakomybė, kas yra pareiga, kas yra patriotiškumas, ir taip toliau. Šituos klausimus irgi kėlėme ir supratome, kad būtina apie tai padaryti spektaklį“, – aiškina režisierius P. Pinigis.

Festivalyje bus parodyti naujausi Vilniaus, Kauno, Panevėžio teatrų, Mykolo Romerio universiteto teatro kameriniai spektakliai bei aktoriaus Ramūno Rudoko monospektaklis. Lenkijos teatras „Nikoli“  Lietuvos žiūrovams rodys šokio spektaklį „Senoji karvelidė“.

Kamerinių teatrų festivalis tęsis iki balandžio 14-osios. Tą dieną Panevėžio „Meno“ teatras parodys naujausią spektaklį pagal Kristinos Gudonytės knygą „Blogos mergaitės dienoraštis“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close