captcha

Jūsų klausimas priimtas

Garsios lietuvės viešai eksponuoja savo darytas nuotraukas

Pasaulinės moters dienos proga garsios Lietuvos moterys su autoriniais fotografijos darbais dalyvauja parodoje „Mano geriausias kadras“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Pasaulinės moters dienos proga garsios Lietuvos moterys su autoriniais fotografijos darbais dalyvauja parodoje „Mano geriausias kadras“.

Viename sostinės prekybos centrų kovo 8-ąją lankytojų laukia nauja paroda  „Mano geriausias kadras“. Parodoje dalyvauja 44 garsios Lietuvos moterys, išdrįsusios viešai parodyti savo nuotraukas.  Daugelį nuotraukų praturtina aprašymai. Tai verslo, politikos ir meno moterų žvilgsnis į pasaulį, per atostogas, darbą ar laisvalaikį su šeima.

Donalda Meiželytė,  Gražina Baikštytė, Agnė Grigaliūnienė – tai tik kelios visiems gerai žinomos pavardės. Parodoje sutiko dalyvauti ir emigracijoje gyvenančios moterys – tai Gabrielė Umbrasaitė, Erika Masytė, Rasa Kukenytė, Dalia Ibelhauptaitė.

„Mintis kilo prieš pusmetį. [...] Sukviesti moteris įkvėpė socialinis tinklalapis „Facebook“, nes ten mėgstama dalintis nuotraukomis. Buvo tokių nuostabių, kad pagalvojome, kodėl joms neišvysti dienos šviesos“, – komentavo projekto vadovė Aurika Merkienė.

Dviprasmišką konkurso pavadinimą moterys interpretavo savaip, todėl komisijos narių laukia nelengva užduotis – išrinkti nugalėtoją. Yra tikimybė, kad laimėtoja bus renkama tiesiog loterijos būdu.

Parodos atidaryme bus galima išvysti ir Dailės akademijos profesorės Jolantos Talaikytės kurso studentų madų šou ir, žinoma, konkursui pateiktą nuotrauką.

Apie savo geriausią kadrą ir potraukį fotografuoti pasakoja viena iš projekto dalyvių aktorė Nijolė Narmontaitė. „Nesvarbu, kur vyko svarbi emocija. Priešistorė: Baltijos jūroje papuolėm į audrą. [...] Mažai fotografuoju... Tai buvo pirmas kadras, kai po audros pakėliau akis į dangų“, –  sakė aktorė N. Narmontaitė.

Paroda vyks iki balandžio 5 d. Eksponuojamas nuotraukas galima įsigyti, o gautos lėšos bus skiriamos Vilniaus miesto krizių centrui.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...