captcha

Jūsų klausimas priimtas

Raudondvario dvare atidaryta A. Barzdžiaus fotomeno paroda ragina: „...neemigruok“

Menininkas Algimantas Barzdžius, daug metų skyręs reportažinei fotografijai ir pelnęs vieno geriausių šiandienos psichologinio portreto meistrų vardą, pakeitė savo kūrybinę kryptį ir pabandė perteikti šių dienų Lietuvos aktualijas, valstybės problemą – emigraciją. Spalvingi vaizdai atsispindi Kauno rajone, Raudondvario dvare, atidarytoje A. Barzdžiaus fotografijų parodoje „Važiuok, fiksuok, neemigruok“.
A. Barzdžius, iš ciklo „Važiuok, fiksuok, neemigruok”
A. Barzdžius, iš ciklo „Važiuok, fiksuok, neemigruok”

Menininkas Algimantas Barzdžius, daug metų skyręs reportažinei fotografijai ir pelnęs vieno geriausių šiandienos psichologinio portreto meistrų vardą, pakeitė savo kūrybinę kryptį ir pabandė perteikti šių dienų Lietuvos aktualijas, valstybės problemą - emigraciją. Spalvingi vaizdai atsispindi Kauno rajone, Raudondvario dvare, atidarytoje A. Barzdžiaus fotografijų parodoje „Važiuok, fiksuok, neemigruok“.

Autorius kviečia visus drąsiau svajoti, daugiau keliauti, pamatyti ir praturtėjus įspūdžių vėl grįžti į gimtinę. Parodoje eksponuojamų fotografijų geografija labai plati. Galima atpažinti Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Italijos ir kitų šalių vaizdus. Tačiau jaukiausiai nuteikia ir kviečia iš kelionių grįžti namo ramaus Lietuvos ežero su mediniu liepteliu peizažas.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas – šios parodos globėjas – jos atidarymo Raudondvaryje proga sveikino menininką ir džiaugėsi estetiškomis, ramiomis nuotraukomis.

„Kriminaliniai įvykiai, socialiniai skauduliai, kuriuos taip mėgsta akcentuoti žiniasklaida, - visa tai egzistuoja. Vis dėlto mums visiems norisi matyti ir kitą – šviesesnę, harmoningesnę pasaulio pusę“, – kalbėjo meras. Jis kvietė fotografą ateityje nuotraukomis atskleisti ir kitiems parodyti ne tik kelionių, užsienio šalių, bet ir Kauno rajono grožį. Juk tiek nuostabių vietovių turime!

A. Barzdžius padėkojo ir įteikė merui dovaną – fotografiją – paveikslą, pabrėždamas, kad jame užfiksuotas vienas iš mylimos Lietuvos vaizdų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...