captcha

Jūsų klausimas priimtas

T. Vaiseta: „Paukščių miegas“ – naujas būdas kalbėti apie žmones

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjo rašytojas Tomas Vaiseta, kurio knyga „Paukščių miegas“ – viena iš penkių, pretenduojančių tapti Metų suaugusiųjų knyga. T. Vaiseta yra baigęs žurnalistikos bakalauro ir istorijos magistro studijas. „Paukščių miegas“ – pirmoji jo knyga.
Stop kadras
Stop kadras

„Man visada įdomiausia buvo žmonių socialinis gyvenimas. Ši knyga – logiškas dreifavimas, ieškant naujų būdų, kaip apie tuos žmones kalbėti. Akivaizdu, kad istorijos mokslas, kaip mokslas, situacijoje, kai galvoji apie žmogų, apie vidinį jo gyvenimą, apie jo sielos gyvenimą, atsitrenkia į sieną. Tada jau gali pasitelkti vaizduotę, o ne mokslo instrumentus“, – apie motyvus, kodėl parašė šį kūrinį, kalbėjo rašytojas.

Knygų, pretenduojančių tapti Metų knyga suaugusiems, penketukas: Birutės Jonuškaitės „Maranta“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla); Valdo Papievio „Odilė, arba Oro uostų vienatvė“ („Alma littera“); Dalios Staponkutės „Iš dviejų renkuosi trečią: mano mažoji odisėja“ („Apostrofa“); Antano Šileikos „Pirkiniai išsimokėtinai“ („Versus aureus“); Tomo Vaisetos „Paukščių miegas“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).

Visą pokalbį apie „Paukščių miegą“ žiūrėkite įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...