captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nešk savo šviesą ir tikėk“ ženklas – A. Šenderovui

Kompozitoriui Anatolijui Šenderovui šeštadienio vakarą bus įteikiamas Kultūros ministerijos aukso garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
 
K. Vanago (BFL) nuotr.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Taip įvertintas menininko indėlis į šalies kultūrą, jo iniciatyvos, skatinančios pozityvią veiklą, taip pat, anot ministerijos, asmeninė atsakomybė, kuriant dvasinę aplinką. A. Šenderovas – vienas iš nedaugelio Lietuvos kompozitorių, kurių muziką mėgsta ir pretenzingi atlikėjai, ir klausytojai. Jo kūrinius į savo repertuarą nevengia įtraukti užsienio atlikėjai.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė 70-ojo jubiliejaus proga pasveikino kompozitorių Anatolijų Šenderovą ir padėkojo už jo turtingą indėlį į Lietuvos bei pasaulio muzikos palikimą.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 70 metų jubiliejaus proga. Jūsų talentingi kūriniai visame pasaulyje jaudina klausytoją savita improvizacine muzikinės medžiagos plėtote, spalvinga dramaturgija ir magišku įtaigumu“, – savo sveikinime teigia parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkė L. Graužinienė jubiliatui palinkėjo nesenkančios įkvėpimo versmės, kūrybos džiaugsmo ir neblėstančios klausytojų meilės, o asmeniniame gyvenime – sveikatos, optimizmo ir didelės sėkmės.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...