captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Ulvydo filmo „Emilija“ masinės scenos sulaukė netikėto dėmesio

Laisvės alėjoje, Kaune buvo filmuojamos režisieriaus Donato Ulvydo naujausios kino juostos „Emilija“ masinės scenas. Jose panoro filmuotis daugiau nei 2 tūkst. savanorių.

Laisvės alėjoje, Kaune buvo filmuojamos režisieriaus Donato Ulvydo naujausios kino juostos „Emilija“ masinės scenas. Jose panoro filmuotis daugiau nei 2 tūkst. savanorių.

Filmavimo aikštele virtusi Laisvės alėja šiomis dienomis primena 1972-ųjų vasarą, kai po Romo Kalantos susideginimo į gatves plūstelėjo minios žmonių. Režisieriaus D. Ulvydo kino juostos „Emilija“ kūrėjai sako nesitikėję sulaukti tiek daug norinčiųjų filmuotis masinėse scenose. Per 2 tūkst. žmonių pareiškė norą dalyvauti filmavimuose. Pakviesta – daugiau nei 500.

„Prieš porą mėnesių, kai visa tai pradėjome, tai atrodė – milžiniška, neįgyvendinama svajonė. Noriu nusilenkti visiems žmonėms, kurie atėjo ir kurie dar ateis. Pats idealiausias dalykas, kad tie žmonės – šviesūs, geranoriški“, – sako antroji režisieriaus asistentė Kristina Kolytė.

Kūrėjai sako, kad tai – pirmas lietuvių filmas, sulaukęs tokio žmonių susidomėjimo. Tarp masinėse scenose filmuotis panorusių savanorių - šaulių, skautų kitų organizacijų nariai.

Režisierius primena, kad jo naujoji kino juosta ne tik apie R. Kalantą. „Tai nėra nei biografija, nei dokumentika, nei visas filmas tik apie jį. Tai – jo įvykis, kuris Lietuvos istorijoje sukūrė didelį judėjimą, davė tam startą. Ir mūsų filme tai yra startas, nuo ko prasideda siužetinė linija, kurioje yra visko: meilės, politikos, dramos“, – atskleidžia D. Ulvydas.

Pagrindinė filmo herojė Emilija, baigusi studijas gauna paskyrimą dirbti Kauno dramos teatre. Anksti likusi našlaite, mergina kabinasi į gyvenimą, tačiau jis visiškai ne toks, apie kokį svajojo.

Filmo „Emilija“ premjera numatoma 2017 metų pradžioje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...