captcha

Jūsų klausimas priimtas

Per „Knygų Kalėdas“ mokykloms surinkta daugiau kaip 25 tūkst. knygų

Per Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ surinkta daugiau nei 25 tūkst. naujų knygų šalies mokykloms.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Per Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ surinkta daugiau nei 25 tūkst. naujų knygų šalies mokykloms.

Mokyklų bibliotekoms naujų knygų dovanojo šalies gyventojai, užsienio šalių ambasados, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, muzikos atlikėjai, teigiama Prezidentūros pranešime spaudai.

Savo krašto mokyklų bibliotekoms gyventojai dovanojo populiariausių vaikų ir jaunimo rašytojų knygų, leidinių apie Lietuvą ir jos gamtą, Justino Marcinkevičiaus ir kitų klasikų kūrinių iš „Lietuvių literatūros lobyno“ serijos.

Į Prezidentės kvietimą atsiliepė ir užsienio šalių ambasados. Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Kanados, Japonijos, Rusijos, Čekijos ir Turkijos ambasados padovanojo mokykloms garsiausių savo šalių rašytojų ir lietuvių autorių kūrinių.

Verslo organizacijos nupirko mokykloms tūkstančius leidinių, kurie buvo pristatyti Metų knygos rinkimams. Prie akcijos prisijungė ir verslo dienraštis, padovanojęs du tūkstančius leidinių apie verslą ir vadybą. Valstybės institucijos dovanojo mokykloms savo išleistų enciklopedinių leidinių ir žodynų, Lietuvos istorijos albumų. Lietuvos kariuomenės savanoriai surengė net kelias knygų dovanojimo akcijas mokykloms.

Per „Knygų Kalėdas“ dovanotos knygos pasklis po visą šalį – nuo Šalčininkų iki Klaipėdos, taip pat keliaus į lietuvių mokyklas Baltarusijoje ir Lenkijoje.

Tradicine tampanti Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija „Knygų Kalėdos“ organizuota jau antrą kartą. Pernai per šią akciją buvo surinkta daugiau nei 17 tūkstančių naujų knygų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Kultūra

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close