Naujienų srautas

Kultūra2015.04.23 07:50

Prasideda „Kaunas Jazz“ festivalis

Kaune prasideda jubiliejinis, 25-asis „Kaunas Jazz“ festivalis. Jame šįmet pasirodys net 300 Lietuvos ir užsienio džiazo atlikėjų.

Kaune prasideda jubiliejinis, 25-asis „Kaunas Jazz“ festivalis. Jame šįmet pasirodys net 300 Lietuvos ir užsienio džiazo atlikėjų.

Festivalio „Kaunas Jazz“ pirmasis atidarymo koncertas nuskambės Taline, kur savo projektą pristatys jaunosios džiazo kartos būgnininkas, tarptautinių konkursų laureatas Ąžuolas Paulauskas. 

Vėliau festivalis persikels į Kauną. Šįmet džiazo mėgėjams parengta specialių projektų, kuriuos atliks muzikos virtuozai. T

arp jų – praėjusiais metais „Grammy“ statulėlę pelnęs Lenkijos pianistas Wlodekas Pawlikas. Laukiama ir vieno ryškiausių Vokietijos džiazo atlikėjų Tillo Bronnerio. 

Organizatoriai skaičiuoja, kad dalyvių skaičius per kelerius metus išaugo dvigubai – šiemet pasirodys 300 atlikėjų. 

Festivalio gerbėjams bus pristatyti ir muzikai, dalyvavę pirmajame „Kaunas Jazz“ festivalyje 1991 m.: šveicarų gitaristas Heincas Affolteris su grupe „Acoustic Adventure“, Arina su Kauno bigbendu, Petras Vyšniauskas, Saulius Šiaučiulis ir kiti. 

Be koncertų Kauno centre vyks vaikų piešinių konkursas, taip pat šokių dvikovos. „Kaunas Jazz“ festivalis vienai dienai persikels ir į Vilnių, koncertai taip pat vyks Vilkaviškyje ir Birštone.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi