Kultūra

2015.04.17 10:15

Dėl pagrindinio Kanų festivalio prizo varžysis filmai su C. Blanchett, R. Weisz, M. McConaughey

BNS 2015.04.17 10:15

Tarp filmų, kurie varžysis kitą mėnesį vyksiančiame Kanų festivalyje, bus naujausios Cate Blanchett, Rachel Weisz ir Matthew McConaughey juostos, ketvirtadienį pranešė organizatoriai.

Tarp filmų, kurie varžysis kitą mėnesį vyksiančiame Kanų festivalyje, bus naujausios Cate Blanchett, Rachel Weisz ir Matthew McConaughey juostos, ketvirtadienį pranešė organizatoriai.

C.Blanchett kartu su Rooney Mara bus galima išvysti britų ir amerikiečių romantinėje dramoje „Karolė“ („Carol“), pasakojančioje dviejų moterų meilės istoriją Niujorke.

R. Weisz pasirodys dviejose juostose: naujame garsaus italų režisieriaus Paolo Sorrentino darbe „Jaunystė“ („La Giovinezza“) kartu su Michaelu Caine`u ir Jane Fonda bei graikų mokslinės fantastikos filme „The Lobster“, kuriame ji vaidina kartu su Colinu Farrelu.

M.McConaughey Kanuose bus galima pamatyti JAV režisieriaus Guso Van Santo juostoje „Medžių jūra“ („The Sea of Trees“), kurioje jis vaidina kartu su Naomi Watts.

Kanų kino festivalio generalinis atstovas Thierry`is Fremaux spaudos konferencijoje. Reuters/Scanpix nuotr.

Dėl Kanų festivalio „Auksinės palmės šakelės“ taip pat varžysis filmai, kuriuose vaidina tokios žvaigždės kaip Benici`us del Toro ir Salma Hayek.

Į festivalio programą įtraukti ir keli Azijos šalių filmai – „The Assassin“ iš Taivano, „Umimachi Diary“ iš Japanijos, „Mountains May Depart“ iš Kinijos, taip pat australiška „Makbeto“ versija su Michaelu Fassbenderiu ir Marion Cotillard.

Festivalio organizatoriai per spaudos konferenciją Paryžiuje sakė, jog į konkursinę programą jau įtraukė 16 filmų, o ateinančiomis savaitėmis ketina atrikti dar 2–4 juostas, kad joje iš viso būtų apie 20 darbų.

Kanų kino festivalis vyks gegužės 13–24 dienomis.