Kultūra

2015.04.07 10:32

M. Palubenka pristato trumpą žvilgsnį į naują albumą

LRT.lt2015.04.07 10:32

Šį mėnesį albumą „Puzzleman“ pristatantis dainininkas Markas Palubenka kviečia prieš ieškant jo prekyboje įvertinti patiems.

Šį mėnesį albumą „Puzzleman“ pristatantis dainininkas Markas Palubenka kviečia prieš ieškant jo prekyboje įvertinti patiems.

„Tai yra trumpas anonsas, tarsi mažas žvilgtelėjimas į tai, kas slypi visame albume“, – pranešime spaudai cituojamas Markas Palubenka.

„Puzzleman“ yra antrasis studijinis albumas išleistas po trejų metų pertraukos. „Lietuviškai jį galima pavadinti dėlionžmogiu. Žmogumi, kuris yra sudėtas iš daugybės skirtingų detalių, reprezentuojančių žinojimą. Puzzleman neturi nei lyties, nei rasės, nei tautybės“, – teigia dainininkas.

Visi tekstai ir muzika albumui sukurti paties Marko, o įrašyti bendradarbiaujant su Mantu Tamulioniu ir Jonu Mitašiūnu.

„Albumas jau pristatytas Šiauliuose ir Klaipėdoje. Liko Kaunas, balandžio 10 dieną Romuvos kino teatre, ir Vilnius, balandžio 11 dieną Menų spaustuvėje“, – cituojamas M. Palubenka.

Pasak jo, į pasiruošimą koncertams investuota tikrai daug pastangų, tad likti abejingu bus sunku. Specialiai šiems pasirodymams Eglė Dambrauskaitė ir Sigita Budraitytė sukūrė išskirtinę scenografiją, o dizainerės Dovilė Cibulskaitė ir Ana Romanova – tris tarpusavyje susijusias koncerto dalis atskleisti padedančius kostiumus.

„Kaune „Puzzleman“ žibės visais solo pavidalais, o Vilniuje susirinkusieji išvys ir specialiai pasirodymui suburtą styginių kvartetą ir pučiamųjų trio, kurie padės atskleisti įvairiausias naujos programos spalvas“, – sako M. Palubenka.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.