Kultūra

2015.03.06 09:56

Ieškoma naujo Kauno valstybinio lėlių teatro vadovo

BNS2015.03.06 09:56

Kultūros ministerija paskelbė konkursą eiti Kauno valstybinio lėlių teatro vadovo pareigas.

Kultūros ministerija paskelbė konkursą eiti Kauno valstybinio lėlių teatro vadovo pareigas.

Naujasis vadovas privalo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnę kaip trejų metų vadovaujamojo darbo patirtį kultūros srityje.

Konkurso reikalavimuose taip pat nurodyta, kad iš kandidatų reikalaujama įgūdžių strateginio planavimo, kultūros politikos įgyvendinimo, išteklių ir personalo valdymo srityse, mokėti organizuoti ir planuoti teatro darbą, mokėti vertinti esamą kultūros ir meno aplinką, žinoti pagrindines etikos normas, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, mokėti  bent vieną užsienio kalbą.

Pretendentai turi parengti Kauno valstybinio lėlių teatro penkerių metų perspektyvinę kūrybinės veiklos programą.

Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas renkamas penkeriems metams.

Dabar teatrui vadovauja Sigitas Klibavičius.

Kauno valstybinį lėlių teatrą praėjusio šimtmečio viduryje įkūrė dramos aktoriai Stasys Ratkevičius (1917–2010) ir Valerija Gruodytė – Ratkevičienė (1916–2004). Pirmasis jų spektaklis parodytas 1958 metų pavasarį Marijampolėje (tuomet Kapsuke), 1960 metais teatras persikėlė į Kauną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt