Naujienų srautas

Kultūra2015.02.06 11:11

Šeštadienį sostinę beveik pusę paros drebins hiphopas

LRT.lt 2015.02.06 11:11

Daug atlikėjų, scenų, veiksmo. Taip organizatoriai pristato jau šį šeštadienį vyksiantį tradicija tapusį hiphopo kultūros renginį „Dinamitas Live“. „Turime vieną taisyklę – masyvumą. Dinamitas yra daug“, – paprašytas  trumpai apibūdinti renginio sumanymą, sako vienas iš organizatorių Konstantinas Kiveris-Lilas organizatorių pranešime spaudai.

Daug atlikėjų, scenų, veiksmo. Taip organizatoriai pristato jau šį šeštadienį vyksiantį tradicija tapusį hiphopo kultūros renginį „Dinamitas Live“. „Turime taisyklę – masyvumą. Dinamitas yra daug“, – paprašytas  trumpai apibūdinti renginio sumanymą, sako vienas iš organizatorių Konstantinas Kiveris-Lilas organizatorių pranešime spaudai.

Pasako jo, renginys kasmet turi ir vis kitą akcentą. „Pavyzdžiui, vienais metais daug dėmesio skyrėme iš Lietuvos išvykusiems atlikėjams. Jeigu neklystu, iš užsienio vienai nakčiai į Lietuvą parskraidinome apie 10 grupių. Šiais metais daug dėmesio bus skiriama jaunesnėms grupėms, kurios galbūt ne taip seniai dirba, bet tai daro išties gerai,“ - sakė Konstantinas Kiveris-Lilas.

Toks sprendimas, pasak organizatorių, turėtų būti įdomus ir renginio svečiams, kurie scenoje pamatys naujų veidų, bei papildoma motyvacija pačioms grupėms.

Kad „Dinamitas Live“ yra laukiamas renginys ne tik žiūrovams, patvirtina jau ne vienerius metus koncertuojantys kolektyvai. „Dinamitas man yra renginys, kuriame sutinku daug senų draugų ir pažįstamų – tai gera proga visiems susitikti“, – sako šiais metais hiphopo apdovanojimuose triumfavusios grupės „Tie geresni“ narys Karpiz.

Jam pritaria ir „Z On A“ lyderis Valius Klimavičius: „Mums „Dinamitas“ – šventė, visada laukiama, kaip Kalėdos vaikui. Tik dabar jau nebenorim jokių dovanų, didžiausia – galimybė parodyt savo kūrybą miniai tokios muzikos mėgėjų“.

Ko tikėtis visiems aplankysiantiems „Dinamitą“ ? „Dinamite norėsime pagroti energingai, kaip ir įpareigoja renginio pavadinimas. Ruošiamės intensyviai, daug repetuojam, mėginsim uždegti vakarėlio „knatą“ ir perduoti estafetę kitoms grupėms, kurios neabejotinai pakels „Lofto“ stogą“, – žada „Z On A“ lyderis.

Šiais metais renginio svečius turėtų nustebinti ir techninė renginio pusė bei lankytojų gausa. Apie besibaigiančius bilietus renginio organizatoriai pradėjo skelbti jau prieš kelias savaites, tad panašu, kad savaitgalio pradžia Vilniaus menų fabrike „Loftas“ nebus eilinė.

„Stengiamės, kad būtų ne tik kiekybė, bet ir kokybė. Šiais metais ypatingą dėmesį skyrėme ir renginio techniniam įgyvendinimui. Nenorėčiau mėtytis garsiuoju lozungu „daug garso, daug šviesų“, bet darbo ir investicijų šiuo klausimu tikrai įdėta daug ir tikiuosi klausytojai liks teigiamai nustebinti“, – viliasi K.Kiveris-Lilas, kuris ir pats pasirodys „Dinamitas Live“ scenoje.

Per 10 valandų menų fabrike „Loftas“ truksiantį renginį trijose skirtingose erdvėse bus galima pamatyti tokias grupes bei atlikėjus, kaip „Lilas ir Innomine“, „Tie geresni“, „Garazhe nerūkoma“, „Sla“, „Domas“, „Micro One“, „Mad Money & Segreto“, „Ade“, „Tavo tėvas“, „Z On A“ ir daugelį kitų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi