Kultūra

2015.01.15 12:00

„Black Water“ pristatė naują albumą ir klipą

LRT.lt2015.01.15 12:00

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ 2015-uosius sutiko itin džiugiomis naujienos – metų pradžioje vilniečiai pristatė naują mini albumą (EP) „Let`s Pretend“ ir video klipą „Never Of“.

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ 2015-uosius sutiko itin džiugiomis naujienos – metų pradžioje vilniečiai pristatė naują mini albumą (EP) „Let`s Pretend“ ir video klipą „Never Of“.

„Black Water“ vardas elektroninės muzikos gerbėjams naujas tik iš pirmo žvilgsnio. Tai šviežias smarkiai ūgtelėjusio ir subrendusio kolektyvo „Ele 7“ alter ego. Kadaise startavę septyniese ir elektroninę muziką gardinę vokalu ir gyvais instrumentais (gitaromis ir mušamaisiais), šiandien jie du – Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka, skelbiama pranešime spaudai.

2007 m. debiutavę elektroninės muzikos festivalyje „Sūpynės“, vaikinai spėjo pašokdinti daugelį didžiausių Lietuvos miestų klubų, o 2011 m. išleido debiutinį albumą „Open Air“, į kurį sugulė ankstyvieji kolektyvo darbai – 15 kūrinių be pavadinimų.

Šių metų pirmąją dieną pasirodžiusį naują „Black Water“ mini albumą (jį išleido leidybinė įrašų kompanija „Partyzanai“) šiuo metu galima įsigyti muzikos platformose „Bandcamp“, „Beatport“, „Amazon“ ir kitose.

Vos pasirodžius naujajam albumui, vilniečiai pristatė ir naują video klipą kūriniui „Never Of“. Jį duetui sukūrė iliustratorius ir grafikos dizaineris Martynas Pavilonis.

„Black Water“ jau dėlioja būsimų pasirodymų grafiką ne tik Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kaimyninėse Baltijos šalyse. Sausio 17 d., šeštadienį, duetas pasirodys Šiuolaikinio meno centro kavinėje (CAC Cafe).  Jau tradicija tapusioje vakarėlių serijoje „Spąstai“ „Black Water“ pristatys naująjį albumą ir klipą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.