Naujienų srautas

Kultūra2015.01.09 10:52

Mirė garsus australų aktorius R. Tayloras

ELTA 2015.01.09 10:52

Australų aktorius Rod Tayloras, vaidinęs garsiojo režisieriaus Alfred Hitchcock šedevre „Paukščiai“ (The Birds), mirė sulaukęs 84-erių, rašo BBC.

Australų aktorius Rod Tayloras, vaidinęs garsiojo režisieriaus Alfred Hitchcock šedevre „Paukščiai“ (The Birds), mirė sulaukęs 84-erių, rašo BBC.

JAV gyvenęs R. Tayloras mirė savo namuose Los Andžele po pietų vakarėlio.

Aktorius itin išgarsėjo 1960 m., vaidinęs kartu su žymiais Holivudo aktoriais Jane Fonda ir Richard Burton.

2009 m. R. Teiloras suvaidino epizodinį buvusio Didžiosios Britanijos premjero Winstono Churchillio vaidmenį garsiojo režisieriaus Quentin Tarantino filme „Negarbingi šunsnukiai“ (Inglourious Basterds).

Pirmąjį pagrindinio veikėjo vaidmenį aktorius gavo 1960 m. juostoje „Laiko mašina“, kuri ir iškėlė žymųjį artistą į aukščiausias kino padanges. Jis taip pat įgarsino vieną šunį iš garsiojo „Disney“ animacinio filmo „101 dalmatinas“ (101 Dalmatians).

Sekmadienį vyrui turėjo sueiti 85-eri. Aktorius buvo susituokęs su Carol Kikumura, su kuria turi dukterį Felicia Rodrica Sturt Taylor – JAV laidų vedėją.

Jo kolegė Tippi Hedren, taip pat vaidinusi filme „Paukščiai“, sakė „People“ žurnalui, kad  R. Tayloras buvo puikus draugas.

„Jis buvo vienas iš linksmiausių žmonių, kuriuos man teko sutikti, susimąstęs ir klasiškas“, – nurodė aktorė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi