Naujienų srautas

Kultūra2014.12.05 10:44

„Trimitas“ Kalėdas pasitinka koncertuodamas su žinomais Lietuvos atlikėjais

LRT.lt 2014.12.05 10:44

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ tęsia tradiciją, artėjant gražiausioms metų šventėms, rengti koncertus su garsiais ir žinomais Lietuvos atlikėjais.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ tęsia tradiciją, artėjant gražiausioms metų šventėms, rengti koncertus su garsiais ir žinomais Lietuvos atlikėjais.

Šiais metais kolektyvas šventinę šilumą, nuotaiką, muzikinius stebuklus bei gražiausius įspūdžius dovanosiančius koncertus „Trimito Kalėdos“ surengs Lietuvos miestuose: gruodžio 12 d. 18 val. Vilkaviškio kultūros centre, gruodžio 15 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje ir gruodžio 19 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

„Tikime, kad kruopščiai rinkta, elegantiškai pateikta, nuotaikinga ir įvairi kalėdinės muzikos programa, įžiebs kalėdinę dvasią visų žiūrovų širdyse“ – sako VPIO „Trimitas“ vadovas Deividas Staponkus.

Šiuose muzikos renginiuose su orkestru dalyvaus ir tarptautinių konkursų laureatė, LRT muzikinio projekto „Auksinis balsas“ dalyvė, sopranas Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė bei Lietuvos estrados legenda Viktoras Malinauskas. Specialiai šiai progai atlikėjai pirmą kartą scenoje pasirodys duetu, rašoma pranešime spaudai. Skambės gražiausios arijos, duetai iš Lietuvos ir užsienio kompozitorių sukurtų miuziklų, svajingos meilės dainos bei Kalėdų klasika tapę kūriniai. 

Į koncertus susirinkę žiūrovai išgirs pučiamaisiais muzikos garsais ir atlikėjų balsais skambėsiantį pirmojo ir populiariausio lietuviško miuziklo „Velnio nuotaka“ ištraukas, trumpą herojų istoriją, jausmų jėgą ir grožį. Taip pat laiko patikrintą, nuotaikingą L. Prima „Bona Sera“, legendinę Elvis Presley dainą „Love me tender“, atliekamą duetu, muzikines interpretacijas iš dainininkės Celine Dion ir belgų atlikėjos Laros Fabian repertuaro bei daugelį kitų Kalėdinių kūrinių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi