Kultūra

2015.09.08 13:45

Vilniuje – praėjusių laikmečių spalvomis nutapytos grupės „Vibegang“ koncertas

LRT.lt2015.09.08 13:45

Penktadienio vakarą Vilniuje koncertuos ypač retai viešai pasirodanti jazz, disco, rock ir funk grupė – „Vibegang“.

Penktadienio vakarą Vilniuje koncertuos ypač retai viešai pasirodanti jazz, disco, rock ir funk grupė – „Vibegang“.

„Vibegang“ – amžiną jazz, disco, rock ir funk draugystę švenčiantis bei neišsemiamus muzikos istorijos klodus naršantis kvintetas, kurį galima pavadinti grupe, bet galima laikyti ir penkių skirtingas patirtis į vieną sceną sunešančių muzikantų projektu, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Muzikantų įrašai „Sylvia“, „Love He Said Gas“ ir „Raven“ jau sulaukė pripažinimo ir buvo įtraukti į radijo stoties LRT Opus grojaraštį, tačiau „visų smagiausia mūsų muzikos vibracijas yra pajusti gyvai“, teigia grupės „Vibegang“ muzikantai.

„Vibegang“ gyvai – tai gitara grojantis Marius Salynas, būgnininkas Gediminas Stankevičius, bosu grojantis Ričardas Matyženok, saksofoną bei fleitą valdantis vintažinio projekto „Re: Muzika kuri gimė vakar“ idėjininkas Leonardas Pilkauskas bei world muzikos ekspertas, didžėjus Vytautas „Weedska“ Verseckas.

Pagrindinis 2012-aisiais įžiebto „Vibegang“ židinio kurstytojas – kompozitorius M. Salynas, pažįstamas ir dėl solinės veiklos, ir dėl narystės įvairiuose muzikiniuose dariniuose. Tai jo galvoje gimsta praėjusių laikmečių spalvomis nutapyti, kino filmų įkvėpti ir jų personažų balsais prabylantys kūriniai.

„Vibegang“ koncerto pradžia – lapkričio 21 dieną po vidurnakčio, restorane „Soul & Pepper“ erdvėje (Gedimino pr. 9, įėjimas nuo centrinio pašto pusės). Koncertas nemokamas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.