Kultūra

2015.09.08 13:45

AC/DC būgnininkui panaikinti kaltinimai dėl žmogžudysčių organizavimo

15min.lt2015.09.08 13:45

Lietuvių kilmės būgnininkui Philui Ruddui iš grupės AC/DC prokurorai panaikino kaltinimus dėl dviejų žmogžudysčių organizavimo.

Lietuvių kilmės būgnininkui Philui Ruddui iš grupės AC/DC prokurorai panaikino kaltinimus dėl dviejų žmogžudysčių organizavimo.

Teisininkai teigia, kad kaltinimai dėl žmogžudysčių organizavimo buvo panaikinti dėl nepakankamų įrodymų. Tačiau, kaip skelbia AP, muzikantui palikti kiti kaltinimai – grasinimas nužudyti, narkotikų – amfetamino ir kanapių – laikymas.

Kaip jau skelbta,  sunkiojo roko grupės AC/DC būgnininkas Ph. Ruddas buvo sulaikytas Naujojoje Zelandijoje. Policija ketvirtadienio rytą atliko reidą jo namuose Taurangoje. Policijos teigimu, tyrimas dėl Ph. Ruddo buvo pradėtas gavus skundą.

60-etis Ph. Ruddas – australas, gimęs Melburne, tačiau abu jo tėvai – lietuviai. Pilnas muzikanto vardas – Phillipas Hugh Normanas Witschke Rudzevecius. Ph.Ruddas iš grupės buvo išmestas 1986 m., prie jos vėl prisijungė 1994-aisiais. Šiemet grupė vėl pakurstė gandus, kad naują muziką įrašinėja be senojo būgnininko – praėjusį mėnesį išplatintoje reklaminėje AC/DC nuotraukoje jo nėra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.