Kultūra

2014.11.06 16:40

Svaras su kolega I. Vaicekausku pristato gatvės meno parodą

LRT.lt2014.11.06 16:40

Ketvirtasis „Siemens“ arenos aukštas netrukus taps didžiausia street art galerija Lietuvoje. Hip-hop atlikėjas Svaras su kolega Ignu Vaičekausku aerozoliniais dažais jau išpurškė pirmąjį savo piešinį. Planuojama, kad netrukus čia atsiras dar daugiau garsiojo muzikanto darbų.

Ketvirtasis „Siemens“ arenos aukštas netrukus taps didžiausia street art galerija Lietuvoje. Hip-hop atlikėjas Svaras su kolega Ignu Vaicekausku aerozoliniais dažais jau išpurškė pirmąjį savo piešinį. Planuojama, kad netrukus čia atsiras dar daugiau garsiojo muzikanto darbų.

Svaras ir Ignas, pasivadinę kūrybine komanda „Vyrai plačiais drabužiais“, pirmąjį savo darbą kūrė dvi dienas. Daugiau nei 10 kvadratinių metrų piešinio centre – Lenny Kravitzo atvaizdas, rašoma pranešime spaudai.

„Lenny Kravitzo atvaizdą kūrėme pasinaudodami trafaretu. Toks piešimo būdas mums su Ignu yra priimtiniausias. Nors tokio tipo mūsų darbų galima pamatyti ir Vilniaus gatvėse, tačiau ten jie vis būna uždažomi ar užpiešiami. Todėl visus norinčius susipažinti su mūsų kūryba kviečiu į „Siemens“ areną“, – kalbėjo Svaras.

Pasak Svaro, arenoje netrukus puikuosis ir daugiau komandos „Vyrai plačiais drabužiais“ darbų. Kituose street art kūriniuose muzikantai taip pat planuoja vaizduoti garsiausių žvaigždžių portretus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt