Kultūra

2014.10.22 16:12

Rusijos aktorius V. Zeldinas taps seniausiu pasaulyje vis dar vaidinančiu aktoriumi

ELTA2014.10.22 16:12

Legendinis Rusijos aktorius Vladimiras Zeldinas vasarį atšvęs savo 100-ąjį gimtadienį ir taps seniausiu pasaulyje vis dar vaidinančiu aktoriumi, praneša „RIA Novosti“.

V. Zeldinas korespondentams teigė vis dar gyvenantis aktyvų gyvenimą, dalyvaujantis koncertuose ir keliaujantis su aktorių trupe po Rusiją ir visą pasaulį. Aktorius sakė neseniai apsilankęs Olandijoje, Paryžiuje ir Romoje.

„Vladimiras yra unikalus žmogus. Jis vis dar per mėnesį vaidina keturiuose spektakliuose. Kartu su juo dirbame dešimtmečius, o per tą laiką jis nė karto neatšaukė savo pasirodymo. Jis yra nuostabus aktorius, beveik šimtmetį pašventęs savo gyvenimą teatrui. Centriniame akademiniame Rusijos armijos teatre Vladimiras dirba beveik 70 metų. Jis – nepaprastai atsidavęs menui, o ypač mūsų teatrui“, – tikino minėto teatro direktorius Ivanas Čiursinas.

V. Zeldinas išgarsėjo nusifilmavęs 1941 metų filme „Kiaulių šėrėja ir piemuo“. Vėliau jis pradėjo vaidinti Centriniame akademiniame Rusijos armijos teatre.

V. Zeldinas turėtų būti įrašytas į Gineso rekordų knygą, kaip seniausias vis dar vaidinantis aktorius. Šiuo metu šis statusas priklauso 95-erių rumunų aktoriui Radui Beliganui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt