Kultūra

2015.09.08 13:45

Dueto „Golden Parazyth“ laukia festivalio „Waves Vienna“ scena

LRT.lt2015.09.08 13:45

Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ džiūgauja – spalio 1–6 d. visa „Golden Parazyth“ komanda išvyksta į Vieną, kur pasirodys kasmetinėje muzikos konferencijoje bei festivalyje „Waves Vienna“. Tai bus pirmas kartas, kai festivalio programoje vietos atsirado ir Lietuvos atlikėjams.

Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ džiūgauja – spalio 1–6 d. visa „Golden Parazyth“ komanda išvyksta į Vieną, kur pasirodys kasmetinėje muzikos konferencijoje bei festivalyje „Waves Vienna“. Tai bus pirmas kartas, kai festivalio programoje vietos atsirado ir Lietuvos atlikėjams.

Pagal pasaulyje populiarią atlikėjų pristatymo muzikos verslo profesionalams formulę trečią kartą rengiamas miesto festivalis „Waves Vienna“ ir šį savaitgalį Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykstantis analogiškas miesto festivalis „Waves Bratislava“ įsitvirtino Europos renginių žemėlapyje, rašoma pranešime spaudai.

Kasmet į Vieną atvyksta šimtai tarptautinių muzikos festivalių, muzikos leidyklų, žiniasklaidos leidinių atstovų ir muzikos profesionalų. Juos vilioja ne tik paskaitos ir diskusijos apie muzikos verslą, bet ir miesto klubuose bei koncertų salėse vykstantys įvairūs koncertai, vakarėliai ir kiti pasirodymai.

„Labai džiaugiamės, kad turime galimybę šiais metais keliauti į Vieną. Norime padėkoti Lietuvos ambasadai Austrijoje ir Užsienio reikalų ministerijos atstovams už visapusišką palaikymą ir pagalbą. Tai didžiulis įvertinimas, pirmasis mūsų pasirodymas Vienoje ir dar viena proga įsitvirtinti tarptautinėje muzikos industrijoje. Esame pasirengę kovoti dėl publikos ir muzikos profesionalų dėmesio“, – sakė grupės „Golden Parazyth“ vadybininkas Martynas Butkevičius.

Itin margoje festivalio programoje šiemet pasirodys „Hot Chip“ vokalistas Alexis Taylor, kanadiečiai „The Hidden Cameras“, britai „Koreless“, atlikėjas Kwabs, ispanas Pional, švedai „First Aid Kit“, vokiečiai „Still Parade“, danai „Go Go Berlin“, lietuviams jau pažįstami estai „Tenfold Rabbit“, latviai „Carnival Youth“, britas „Mount Kimbie“, švedų atlikėja Jennie Abrahamson, belgai „Pomrad“, rusai „Everything is Made in China“ ir daugybė kylančių atlikėjų iš Austrijos ir kitų šalių.

Konferencijos delegatų pavardės šiemet taip pat ypač stiprios. Į renginį atvyksta dabartinis Steve`o Wonderio vadybininkas Keithas Harrisas, „Iceland Airwaves“ festivalio vadovas Grimuras Atlasonas, buvęs grupės „Pink Floid“ vadybininkas Peeteris Jeeneris, muzikos agentūros „Charmenko“ vadovas Nickas Hobbsas, svarbiausių Europos muzikos festivalių „The Great Escape“, „Sziget“, „Eurosonic Noordeslag“, „Glastonbury“, „Melt!“, „Dimensions Festival“, „Liverpool Sound City“, „Pohoda“ festivalių atstovai.

Elektroninės muzikos dueto „Golden Parazyth“ pasirodymas Vienoje numatytas spalio 2 d. 20.45 val. centrinėje festivalio „Waves Vienna“ erdvėje „Alte Post“. Tai – įstabios architektūros pastatas, kurį dar 1880 m. pastatė ir valdė Austrijos imperatorius Franzas Josephas. Ilgą laiką šis pastatas buvo pagrindinis Vienos miesto paštas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.