Naujienų srautas

Kultūra2014.09.24 10:22

L. Kravitzas išleido naują muzikos albumą

LRT.lt 2014.09.24 10:22

Roko žvaigždė Lenny Kravitzas savo gerbėjams pristatė naujausią savo darbą – albumą „Strut“. Tai – dešimtasis atlikėjo albumas ir pirmasis, gimęs L. Kravitzo įkurtoje įrašų studijoje.

Roko žvaigždė Lenny Kravitzas savo gerbėjams pristatė naujausią savo darbą – albumą „Strut“. Tai – dešimtasis atlikėjo albumas ir pirmasis, gimęs L. Kravitzo įkurtoje įrašų studijoje.

Nors pastaruosius kelerius metus L. Kravitzą buvo galima dažniau sutikti filmavimo aikštelėje nei scenoje, į muzikos pasaulį žymus atlikėjas sugrįžo su trenksmu. Atlikėjas ne tik sukūrė 12 naujų jaudinančių dainų, bet ir įkūrė muzikos įrašų studiją „Roxie Records“, kurioje ir gimė albumas „Strut“. Naujoji studija pavadinta L. Kravitzo mamos, aktorės Roxie Roker atminimui.

„Visos šios dainos yra apie meilę. Meilė nebūna vienalytė, todėl ir dainų nuotaika mainosi labai greitai: dažnai geismą keičia neviltis, o atsidavimą – nesuprasta meilė“, –portalui „AFP-Relaxnews“ kalbėjo L. Kravitzas.

Naujasis albumas išsiskiria specifiniais ir kartais grubiais dainų pavadinimais. Sodrų ir stiprų L. Kravitzo balsą čia lydi dramatiškas gitarų skambesys, būgnai, rašoma „Integrity PR“ pranešime spaudai.

Paskutinė albumo daina – tai perdarytas 1965 metų Smokey Robinsono ir „Miracles“ hitas „Ooo Baby Baby“. Kravitzas dainos žodžius perteikia savaip, tad ji įgauna naują aistringą skambesį.

Atlikėjas patikino, kad visos naujojo albumo dainos atsirado labai natūraliai – jam besifilmuojant „Bado žaidynėse“. „Su kiekvienu albumu būna vis kitaip. Šį kartą tai tiesiog nutiko. Dainos atsirado mano galvoje, man nereikėjo galvoti, kokias jas sukurti. Aš tik leidau joms išvysti dienos šviesą“, – kalbėjo jis.

Albumo viršelyje L. Kravitzas pozuoja pasipuošęs tik vakariniu švarku ir saulės akiniais, atidengdamas treniruotą krūtinę ir didžiulę tatuiruotę ant jos. 

Atlikėjas atlikėjų pasaulinį albumo pristatymo turą pradės spalio 22 dieną ir jau spalio 30-ąją koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi