Kultūra

2014.06.26 10:11

Rygoje koncertavo JAV roko žvaigždės „Kings of Leon“

ELTA2014.06.26 10:11

Joninių vainikų nespėjusiame nusipuošti Rygos „Mežaparke“ trečiadienio vakarą koncertą surengė vienas populiariausių šiuolaikinio roko kolektyvų iš JAV „Kings of Leon“.

Joninių vainikų nespėjusiame nusipuošti Rygos „Mežaparke“ trečiadienio vakarą koncertą surengė vienas populiariausių šiuolaikinio roko kolektyvų iš JAV „Kings of Leon“.

Šiuo metu vykstančio koncertinio turo metu grupė pristato naujausią savo albumą „Mechanical Bull“, tačiau klausytojai turi galimybę išgirsti grojaraštį, sudarytą iš įvairių „Kings of Leon“ laikotarpių ir įrašų kūrinių.

Iš trijų brolių ir pusbrolio Followillių susidedantis kolektyvas susikūrė 1999-aisiais Nešvilyje, Tenesio valstijoje. Per savo karjerą „Kings of Leon“ išleido šešis albumus, kuriuose derino alternatyvaus ir klasikinio roko, bliuzo, kantri, pietų JAV rokenrolo tradicijas ir kitus žanrus.

Rygoje grupės gerbėjai turėjo progą išgirsti 26 kūrinių grojaraštį ir žymiausias kolektyvo dainas, tarp jų – „Use Somebody“, „Radioactive“, „The Bucket“, „Fans“ ir kitas. Koncertą „Kings of Leon“ užbaigė didžiausiu savo hitu „Sex on fire“, nors prieš tai viešumoje žadėjo daugiau neatlikti šios kompozicijos. Finalinio kūrinio metu sceną nušvietė įspūdingi pirotechnikos efektai.

Nedaug su publika bendravę muzikantai keliskart pabrėžė pirmą kartą viešintys Latvijoje, gyrė šalies gamtą, merginas bei susirinkusią publiką. Baladės „Cold desert“ metu vokalistas paprašė visus žiūrovus įsijungti mobiliuosius telefonus ir „Mežaparks“ paskendo įspūdingoje žiburių jūroje.

Kolektyvą pavakarę „apšildė“ britų roko grupė „The Horrors“, šiuo metu pristatanti ketvirtą savo albumą „Luminous“.

Giedrą ir šiltą vakarą įvykęs „Kings of Leon“ koncertas Rygoje pritraukė ir gausybę žiūrovų iš Lietuvos ir Estijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.