Kultūra

2014.06.18 12:51

„Vasaros terasoje“ – nemokamas didžiausio šalies hiphopo orkestro „Despotin Fam“ koncertas

LRT.lt2014.06.18 12:51

Sostinės senamiestyje įsikūrusi „Vasaros terasa“ tęsia šiltojo sezono tradicijas ir birželio 19-ąją kviečia į didžiausio šalies hiphopo orkestro „Despotin Fam“ koncertą, skelbiama pranešime spaudai.   

Sostinės senamiestyje įsikūrusi „Vasaros terasa“ tęsia šiltojo sezono tradicijas ir birželio 19-ąją kviečia į didžiausio šalies hiphopo orkestro „Despotin Fam“ koncertą, skelbiama pranešime spaudai. 

Šį ketvirtadienį „Despotin Fam“ branduolys – Vaiperis, Šmėkla, specialiai į šį pasirodymą iš Berlyno atvykstantis Liežuvis ir naujasis despotų narys Laikrodis – ant scenos lips su gitaristais, klavišinių valdovais, pučiamųjų ir ritmo sekcijų meistrais bei plokšteles sukančiu DJ Fresh. Jau patvirtinta ir aišku, kad jiems talkins pritariančios vokalistės ir visų mėgiamos „Liezhuvytės“. Pagaliau visa „repo šeima“ ir vėl pasirodys kartu.

„Nesimatėme gerus metus. Šis koncertas Mokytojų namų kiemelyje skirtas ištikimiems mūsų klausytojams ir sekėjams. Visi jie – šeima, labai svarbi mūsų gyvenimo ir kūrybos dalis. Jie nuolat mus palaiko, turi panašias pažiūras ir vertina muzikalumą“, – teigė „Despotin Fam“ lyderis MC Vaiperis.

Pasak jo,  „Despotin Fam“ jau kuris laikas pluša prie naujo studijinio albumo įrašų. Būsimo albumo darbinis pavadinimas – „Nemiriau / Krata“.

„Nusprendėme dalį albumo kūrinių patikrinti gyvai „Vasaros terasos“ scenoje. Didžioji dalis mūsų programos bus absoliučiai nauji ir dar niekur negirdėti kūriniai. Tai bus savotiška ir išankstinė albumo perklausa. Mums tai didžiulis iššūkis ir puikus išbandymas. Linkime nepraleisti“, – džiaugėsi MC Vaiperis.

Pasak pranešimo spaudai, ketvirtadienio vakaro „Vasaros terasoje“ programa neapsiribos vien „Despotin Fam“ grandioziniu pasirodymu. Juos pasitiks ir „apšildys“ kiti šeimos nariai ir mikrofono virtuozai – MC Mesijus, MC Ltzoo, MC Boostas, MC Alter Ego ir jaunuolis MC Gralis. 

Tai bus ketvirtasis iš dešimties suplanuotų „Vasaros susitikimai su...“ serijos koncertų šią vasarą. Lig šiol „Vasaros terasoje“ savo pasirodymus jau surengė roko veteranai „Bix“, roko grupė „Freaks On Floor“, Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono“, sielai ūsus nupiešęs projektas „Soul Moustache“, visai neseniai debiutinį albumą „Laikas Paikas“ išleidęs elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“ ir Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“. 

Pats metas susiplanuoti ir kitą „gyvą“ šios vasaros ketvirtadienį. Liepos 10 d. į „Vasaros terasos“ sceną grįžta gitarinės muzikos atstovai. Čia savo pasirodymus surengs visus esminius Lietuvos klubus, roko barus bei festivalius šokdinusi kompanija „Garbanotas Bosistas“ ir indie roko grupė iš Šiaulių „Colours of Bubbles“. 

Visi šios serijos koncertai nemokami – belieka tik ateiti. Renginių pradžia – 19 val., koncertams pasibaigus „Vasaros terasos“ ketvirtadienį pratęs didžėjai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.