Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

Prasideda Druskininkų 220 metų sukakties šventiniai renginiai

Druskininkuose prasideda miesto sukakties 220 metų šventiniai renginiai. Kurorto šventė tęsis tris dienas ir žada įvairiausių pramogų.

Druskininkuose prasideda miesto sukakties 220 metų šventiniai renginiai. Kurorto šventė tęsis tris dienas ir žada įvairiausių pramogų.

Kurorto šventės organizatoriai kviečiantys atvykti į Druskininkus sako, kad pagrindiniai šventės renginiai – tinklinis sniege, futbolas purve ir magija ežere.

Visą savaitgalį Vilniaus alėjoje veiks amatų ir tautodailės mugė, bus galima susipažinti su kalvystės tradicijomis, vyks futbolo purve varžybos.

Tradicinė teatralizuota šventinė eisena šiemet bus dar spalvingesnė ir atspindės keturis metų laikus- taip norima pabrėžti, kad kurortas patrauklus turistams ir svečiams ištisus metus.

Vakare druskininkiečių ir kurorto svečių laukia  gatvės teatrų festivalis, ir teatralizuotas magijos teatro „DiArchy“ 4D vaizdo projekcijų šou, šventinis fejerverkas.

Šeštadienį atvykusieji į šventę galės dalyvauti teniso, šachmatų , futbolo turnyruose, sniego tinklinio varžybose, apsilankyti teatralizuotame XIX amžiaus istoriniame parke ir susipažinti su kurorto istorija, vyks tautinių šokių festivalis, prie Druskonio ežero – Smėlio džiazo improvizacijos Druskininkų tema.

Sekmadienį veiks klounų teatro „Dulidu“ cirko dirbtuvėlės, koncertuos Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos aukl4tiniai. 

                    

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi