Kultūra

2015.09.08 13:45

Superžvaigždės su „Pussy Riot“ stiliaus kaukėmis filmavosi protesto prieš Rusiją klipuose

BNS2015.09.08 13:45

Tokios žvaigždės kaip Kate Moss, Courtney Love ir Bobby Gillespie užsidėjo „Pussy Riot“ stiliaus kaukes ir nusifilmavo protesto klipuose, kuriais reiškiama parama gėjų bendruomenei Rusijoje.

Tokios žvaigždės kaip Kate Moss, Courtney Love ir Bobby Gillespie užsidėjo „Pussy Riot“ stiliaus kaukes ir nusifilmavo protesto klipuose, kuriais reiškiama parama gėjų bendruomenei Rusijoje.

Šiame „Amnesty International“ paramos projekte yra daug filmukų, kuriuose pasirodo įžymybės su juodomis balaklavomis ir kurių pabaigoje tie garsūs žmonės nusiplėšia kaukes parodydami, kas yra.

Be K. Moss, C. Love ir B. Gillespie, klipus nufilmavo aktorius Coltonas Haynesas, modeliai Liberty Ross ir Erin O'Connor, taip pat – tokie mados industrijos nariai kaip skrybėlininkas Philipas Treacy ir dizaineris Garethas Pughas, kuris padėjo parengti šį projektą drauge su įžymybių fotografu Nicku Knightu.

Pareiškime apie šį projektą rašoma: „Pughas ir „Amnesty International“ (susivienijo) kovoje su prietarais ir smurtu LGBTI (lesbiečių, gėjų, biseksualų, transgenderių ir interseksualų) bendruomenės Rusijoje atžvilgiu. Pughas ir ilgametis bendradarbis Nickas Knightas ... paprašė gerbiamų figūrų iš visos mados bendruomenės ... pademonstruoti savo nepritarimą homofobijai sudalyvaujant įspūdinguose 20 sekundžių trukmės vaizdo klipuose“.

Rusijos pareigūnai pastaraisiais mėnesiais buvo kritikuojami dėl šalies pozicijos gėjų teisių klausimu, o roko grupės „Pussy Riot“ narės garsiai protestavo prieš Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.