Kultūra

2015.09.08 13:45

Vilniuje prasideda didžiausia mados šventė – „Mados infekcija“

BNS2015.09.08 13:45

Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“.

Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“.

Jo organizatoriai renginio svečiams žada malonių potyrių ne tik stebint naujausias festivalyje dalyvaujančių dizainerių kolekcijas, bet ir laukiant renginio bei pertraukų metu. Festivalis kviečia į stilingą žaidimą spalvomis, kuris svečius įtrauks nuo pat pirmo žingsnio į Šiuolaikinio meno centrą ir lydės iki renginio pabaigos, teigiama jų pranešime.

Per tris dienas iš viso bus parodyta 20 kolekcijų, kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys ir dizaineriai iš Rusijos, Vokietijos, Danijos bei Prancūzijos.

Šiemet į festivalio renginių sąrašą grįžta ir esamiems bei būsimiems mados profesionalams skirtas seminaras. Jis vyks iškart po festivalio – pirmadienį Šiuolaikinio meno centro skaitykloje. Seminarą ves viešnia iš JAV Elissa Bloom (Elisa Blum) – Filadelfijos mados inkubatoriaus vykdančioji direktorė.

„Mados infekcija“ pradėta rengti 1999-aisiais. Penkiolika metų ji tapo ryškiausiu kasmetiniu mados įvykiu Lietuvoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.